Як додавати теги.

Часто на просторах інтернету можна побачити прохання "Додайте теги!". Ви написали пост в улюблене співтовариство, дуже старалися, а модератор відхилив пост через відсутність тегів. Що ж таке теги, і як їх додавати?
Інструкція
1
Теги - це теми повідомлення. У кожного повідомлення є кілька тем. Наприклад, якщо ви пишете про поїздку в Польщу, розповідаєте про те, як дістатися до того чи іншого міста, про національні особливості поляків і т.д., темами Вашого повідомлення можуть бути "Польща", "Як дістатися до Польщі", "Жителі Польщі ".Якщо тегів немає, то знайти пост в співтоваристві з багаторічною історією буде неможливо. А адже різні співтовариства створюються для того, щоб полегшити людям життя при пошуку інформації. У тому числі і вам.Ітак, крок перший - визначтеся з темами допису.
2
Крок другий - додайте теми Вашого повідомлення в спеціальне поле. Як правило, воно так і називається - "теги". На деяких сервісах годі й вписувати теги вручну, а вибрати їх зі списку. Так відбувається тому, що в співтоваристві скупчилося вже багато повідомлень на одні й ті ж теми. Наприклад, юзери писали про потяги до Польщі автостопом, на поїзді, на літаку і т.п., а тег все одно використовувався один - "Як дістатися до Польщі".
3
Теги можна і потрібно проставляти не тільки на просторах інтернету. В некторих програмах, наприклад, аудіо- чи відеоплеєра можна коротко описати файли, які будуть відтворюватись. Така систематизація дуже спростить вам життя, якщо одного разу ввечері ви вирішите переглянути всі наявні у вас мелодрами або прослухати всю колекцію хард-року.