Як вивести плями яблук. вивести плями від яблуками.

Плями від яблук найчастіше з'являються на одязі. Особливо вони люблять виникати на дитячих речах. Від багатьох з цих плям можна з легкістю позбутися, виправши річ пральним порошком. А деякі з них так і норовлять залишитися на нарядах назавжди. Як вивести пляму від яблука?
Інструкція
1
Визначте, з якого матеріалу річ. Якщо це шовк, то підійдуть тільки щадні методи очищення. Тобто методи із застосуванням хімікатів, а також видалення плям за допомогою кислоти тут не годяться. Якщо виріб виготовлений зі штучної шкіри, то чи не застосовуйте спиртові розчини і хімічні засоби для виведення плям. В обох випадках підійде тільки мильний розчин.
2
Визначте приналежність речі. Якщо одяг належить дитині до року, треба користуватися безпечними засобами рятування від плям. Намочіть плями від яблук водою кімнатної температури, засипте їх дитячим порошком типу «Лелеченя» на 2 години. Потім заперіть річ вручну або в пральній машинці з додаванням цього ж порошку при температурі +50? С. Відмінним засобом для цих же цілей служить перевірене з давніх часів господарське мило.
3
Перевірте колір одягу. Якщо одяг кольорова і належить дитині мтарше року або дорослій людині, то можна вивести плями засобами для виведення плям типу "Vanish" або підсилювачем порошку виду "Бос плюс". Якщо наряд білого кольору, то намочіть плями безпечним кисневмісним відбілювачем "Асі". Можна звичайно застосувати і хлорсодержащий відбілювач, але при його частому застосуванні одяг швидко приходить в старий стан.
4
Встановіть свіжість плями. Якщо пляма свіже, лийте на нього гарячу воду, поки пляма не розчиниться. Або протріть його ганчіркою, змоченою теплим молочним мильним розчином. Подібним способом засипте тільки що утворилося пляма сіллю і швидко заперіть мильним розчином.
5
При наявності застарілого плями скористайтеся народним методом: протріть пляму розчином з лимонною або оцтовою кислотою (на 1 склянку 1 ч.л.) і потримайте над гарячою парою. Таким же чином зробіть суміш горілки з гліцерином або нашатирного спирту з водою в рівних пропорціях і змастіть пляма. Потім заперіть в теплій воді з звичайним порошком.
Корисна порада
Поява плями легше попередити, ніж позбутися від нього. Маленьким дітям для прийому їжі надягайте слюнявчик або фартушок з клеенкі.Пятно краще зійде, якщо його вчасно помітити і негайно вжити заходів з його видалення, враховуючи всі рекомендації.