Як поліпшити роботу менеджера.

У сучасних ринкових умовах професія менеджера з продажу є як би сполучною ланкою між керуючим складом підприємства і споживачем. Від виконання ним своїх обов'язків залежить успішність і прибутковість вашої компанії. Тому приділіть особливу увагу мотивації і стимулювання менеджерів, які працюють на благо вашої фірми.
Інструкція
1
Якщо менеджер погано виконує свої обов'язки, розберіться в чому причина незадовільної продуктивності праці. Прийміть всі необхідні заходи, щоб він змінив своє ставлення до роботи.
2
Щоб поліпшити роботу менеджера, визначитеся з тими факторами, які впливають на успішне виконання ним свої професійних обов'язків. До них ставитися задоволеність роботою, соціальний статус, естетика робочого місця. Створіть для менеджера хороші умови праці, встановіть в приміщенні кондиціонер, щоб підтримувати комфортну для роботи температуру повітря.
3
Також забезпечте хорошу шумоізоляцію та подбайте про належний освітленні робочого місця. Не так давно вченим стало відомо, що за 1 секунду середньостатистична людина може нормально засвоїти 6-7 алфавітно-цифрових знаків. У зв'язку з цим на виконання ним своїх обов'язків виділяйте достатню кількість часу. Розробіть гнучку систему премій і бонусів. Це, безумовно, буде мотивувати менеджерів швидше і продуктивніше працювати.
4
Також дуже важливо створити в колективі вашої компанії хороший мікроклімат, який дозволить всім співробітникам працювати в дусі взаєморозуміння і дружелюбності, що, безперечно, позначиться на успішності і прибутковості вашого підприємства.
5
Якщо застосування всіх вищеописаних способів не призвело до відчутного результату і менеджер раніше працює з рук геть погано, можливо варто вдатися до штрафних санкцій. Використовуючи тактику батога і пряника, ви зможете значно збільшити кількість продажів товарів, що випускаються вашою компанією. Робота менеджером зажадає від людини багатьох умінь і навичок.
Зверніть увагу
Основними рисами характеру, якими необхідно володіти, влаштовуючись на роботу менеджером, є комунікабельність, старанність, амбіційність, пунктуальність, здатність до навчання, відповідальність, порядність і вміння досягати результату.