Як встановити картограф.

Часто буває дуже складно розглянути і вивчити дно через наявність товстого шару мулу, який застилає його поверхню. Електронний картограф дозволить вам до найдрібнішого камінчика досліджувати дно обраного вами водойми, будь-то озеро чи річка. Це робиться з різними цілями: для рибного лову або для будівництва причалу на річці.
Інструкція
1
На вітчизняному рику представлено безліч картографів на будь-який смак, так що кожна людина може підібрати для себе найбільш оптимальний варіант, який буде відмінно справлятися з покладеними на нього завданнями. Крім дослідження дна річок існують картографи, які призначені для дослідження поверхні землі. Встановлюється такий вид картографів, як правило, на літаках або супутниках, що борознять космічні простори на навколоземній орбіті.
2
Щоб встановити картограф на борту моторного човна або судна, насамперед виберіть місце, на якому ви будете його встановлювати. Якщо йдеться про судно або яхті, то ідеальним місцем для установки корпусу картографа є консоль управління. Чутливі елементи виносьте на днище, так як з цієї позиції найлегше сканувати дно водойми.
3
Там же часто встановлюється ехолот, який вимірює глибину. На невеликому моторному човні картограф найкраще встановіть на одному з бортів. Для цього зробіть спеціальний кронштейн з високоміцної і бажано нержавіючої сталі. Потім потужними болтами прикріпіть його до човна і приступайте до його використання. Ретельно ознайомтесь з інструкцією по застосуванню картографа і досконально вивчіть принцип його роботи. Тоді, у разі поломки або виходу з ладу, ви легко зможете повернути його працездатність.
4
Діапазон глибин, які може сканувати картограф, коливається в межах від 1,5 до 450 м. Так що будь-яка велика риба не залишиться непоміченою. Також добре розроблена система придушення шуму, який створюється плесканием хвилі об борт човна. Зображення на екрані здатне дуже швидко змінюватися, у зв'язку з тим, що пристрій працює на шестнадцатіразрядний процесорі з тактовою частотою 24 МГц. Також електронний картограф оснащений портам для підключення пристроїв, що підтримують стандарти GPS і DGPS. Загалом, робота картографом дозволить вам не тільки добре вивчити будову цього приладу, а й автоматично освоїти ази такої науки як картографія.