Як витягнути застряглу машину.

При витягуванні застряглого автомобіля методом буксирування правильно розрахуйте можливості автомобіля-буксировщика. Краще всього, якщо їм буде повнопривідний вантажівка або важкий позашляховик з досить потужним двигуном.
Вам знадобиться
  • Хороший капронову трос.
Інструкція
1
Почніть з вибору напрямку для витягування. При цьому врахуйте можливість під'їзду витягає автомобіля. Витягає автомобіль розташуйте так, щоб його напрямок руху збігалося з напрямком руху витягувати. Якщо це зробити важко, постарайтеся, щоб кут між напрямками руху автомобілів був мінімальним. Якщо застряглий автомобіль стоїть поперек колії, витягайте його під кутом 90 градусів.
2
При витягуванні використовуйте капронову трос. Він м'якше металевого, пом'якшує ривки і безпечний для рук. Трос повинен мати металеві карабіни або заводні кільця на кінцях. Вони дозволяють швидко і надійно причіплювати і відчіплювати трос і не розрізати його вузькими буксирними петлями. Довжина троса повинна бути не більше 6 м за винятком тих випадків, коли використання більш довгого троса дозволяє автомобілю-тягачу розташуватися на твердій дорозі.
3
Використовуючи задні вушка для кріплення троса на тягачі, виключіть можливість пошкодження бризговиков і глушника. Завжди використовуйте обидві вушка автомобіля-тягача. При наявності буксирного пристрою (фаркопа) чіпляйте трос за нього. На вантажівці або рамний позашляховик трос можна зачепити за раму. Ніколи не чіпляйте трос за бампер!
4
Якщо автомобіль-тягач розташований на добрій дорозі, рушайте з місця плавно, попередньо обравши і натягнувши трос. Витягування справляєте на першій передачі. На позашляховику додатково заблокуйте диференціали і включіть знижувальну передачу. Якщо є ймовірність застрявання тягача, витягуйте ривком. Для цього здайте трохи назад і різко чіпайте з місця. Щоб трос не порвати, складіть його удвічі або вчетверо, а також переконайтеся в надійності його кріплення.
5
Попросіть всіх спостерігають віддалитися на відстань, вдвічі перевищує довжину троса. Якщо автомобіль-тягач самостійно не здатний витягнути застряглу машину, застосуйте додатковий тягач, послідовно з'єднавши тросами всі машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DtuEsmGkcIU