Як організувати бізнес по ремонту.

Бізнес, пов'язаний з ремонтом приміщень, буде затребуваний завжди. Будівництво нових будинків, розвиток ринку оздоблювальних матеріалів, популяризація дизайну приміщень - все це сприяє динамічному зростанню в даній сфері. Свою справу в галузі ремонту та оздоблення при грамотній організації приноситиме стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - інструменти;
  • - бригада.
Інструкція
1
Після реєстрації власної компанії вступите в СРО (саморегульовану організацію) в галузі будівництва та капітального ремонту приміщень. Без даного членства легальна діяльність по ремонту на сьогоднішній день неможлива.
2
Закупити необхідний інвентар. З дорогих інструментів вам може знадобитися шуруповерт, перфоратор, шліфмашина. Крім того, вам будуть необхідні в достатній кількості видаткові допоміжні пристосування - валики, кисті, шпателі, рівні і т.д. Не купуйте багато інструментів одночасно: можливо, вони будуть потрібні не відразу.
3
Наберіть бригаду працівників. Для виконання невеликих об'єктів вам буде достатньо 3-4 людини. Бажано, щоб працівники володіли більшістю виконуваних видів робіт (штукатурка, кладка кахлю, шпаклівка). Один з членів бригади може не мати певної кваліфікації і перебувати на посаді різноробочого: незалежно від виду ремонту він буде зайнятий завжди. Для вузькоспеціальних робіт, таких як електрика, сантехніка, ви можете залучати майстрів з боку.
4
Підготуйте шаблони документів, які ви будете підписувати разом із замовником. Серед них: договір, специфікація на виконувані роботи, акт прийому-здачі виконаних робіт. Освойте кошторисна справа або знайдіть фахівця, який буде виконувати кошторису для ваших об'єктів.
5
Розберіться в усіх адміністративних процедурах, які будуть потрібні вам і вашому замовнику для легального виконання робіт. Наприклад, узаконення перепланування, відключення води та опалення. Навіть якщо ви самі не будете вирішувати ці питання, ви повинні мати чітке уявлення про самих процедурах.
6
Продумайте рекламу вашої компанії. Ринок послуг з ремонту і обробці досить перенасичений, тому ваша стратегія повинна бути виваженою. Розмістіть інформацію про вашу компанію в періодичних виданнях, пов'язаних з нерухомістю, дизайном. Розвісьте оголошення в районах новобудов. Створіть сайт компанії, на якому викладіть основну інформацію і прикладіть фотографії готових об'єктів, якщо такі є.
Корисна порада
Бізнес по ремонту активно розвивається завдяки відгукам попередніх клієнтів. Постарайтеся домогтися того, щоб ваші замовники рекомендували вас своїм знайомим.