Як навчити дитину збирати пірамідку.

Дитяча пірамідка - відмінна універсальна іграшка, яка дозволяє дитині навчитися координації рухів і просторового мислення. Перші ігри з пірамідкою малюку можна запропонувати вже у віці 4-5 місяців, коли він почне активно повзати.
Інструкція
1
Почніть з правильного вибору іграшки. Пірамідки бувають зроблені з різних матеріалів: пластикові, дерев'яні, м'які з тканини, гумові. Для перших занять краще зупиніться на пластикових або гумових - їх зручно мити, а крихти все тягнуть до рота. Перед покупкою уважно огляньте іграшку - на ній не повинно бути шорсткостей, різкого запаху, покриття, що відшаровується.
2
Якщо малюк вже перевертається на живіт і повзає, простимулює рух дитини - розкладіть кільця від пірамідки на різній відстані від нього. Попросіть малюка доповзти до колечка і взяти його. Таким чином він повинен зібрати всі колечка, а заодно і розвине мускулатуру. Такі ігри відмінна можливість навчитися орієнтуватися в просторі.
3
Якщо малюк вже сидить, зібрані колечка йому треба спробувати нанизати на стрижень. Для початку ви повинні показати, як це робиться. Берете кожне колечко, називаєте колір, одягаєте на стрижень. Потім розбираєте в зворотному порядку, так само з назвою квітів. Не чекайте, що крихітка відразу почне повторювати ваші дії. Швидше за все, він поки тільки незграбно спробує, але ваше завдання допомогти і похвалити малюка.
4
Для наступної гри вам знадобляться декілька пірамідок з різного матеріалу. Розсипте колечка вроздріб і попросіть дитину зібрати пірамідки правильно - дерев'яне колечко на дерев'яний стрижень, пластикове колечко на пластиковий стрижень. Перебирання предметів з різною текстурою розвиває дрібну моторику, а також малюк навчиться сортувати предмети за певною ознакою.
5
Самостійно зробіть найпростішу гру з кільцями від пірамідки. Кільця, нанизані на мотузку, служать для малюка і брязкальцем, і прорезивателей для зубів, і розвивають дрібну моторику.
6
До усвідомленого збиранню пірамідки потрібно повернутися після року. У цей час спробуйте навчити малюка не тільки нанизувати кілечка, але і робити це з урахуванням розміру кільця. Для цього спочатку розкладіть колечка перед дитиною і покажіть, що одне кільце більше іншого, що є кільце велике, а є зовсім маленьке. Так ви підготуєте дитини до поняття великий-маленький.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z3ojdy17_9k