Як провести веселі конкурси.

Ви зібралися запросити в гості друзів, склали святкове меню, подумали про сервіровці столу і те, як розмістити гостей за столом. Але це ще не все, що потрібно зробити, щоб про ваш вечорі залишилися яскраві враження. Чогось явно не вистачає. Звичайно, кумедних моментів і веселих конкурсів.
Інструкція
1
Підготуйте програму заздалегідь і подумайте про те, на кого ви зможете розраховувати на вашому святі, хто зможе вам активно допомагати і брати участь у вашому сценарії і у ваших конкурсах.
2
Подбайте про призи, невеликих сувенірах для переможців та учасників вашої конкурсної програми. Підготуйте реквізит для конкурсів. Випишіть собі на аркуші все, чим потрібно запастися: елементи костюмів, предмети, музичний супровід.
3
Начините з нескладних «розігрівають» конкурсів: наприклад, жартівливих відповідей на питання, при цьому комічна ситуація створюється, коли відповіді не потрапляють в тему питання. Для цього можна заздалегідь написати питання і відповіді на маленьких папірцях, згорнути їх і помістити в дві коробочки.
4
Дуже весело проходить забава «Чарівник, що вміє читати думки». Нарядите кого-небудь в костюм чарівника. Йому потрібно буде тільки підходити до людини, водити у нього над головою руками, зображуючи читання думок. А ви включаєте різні музичні уривки. Для цього підберіть невеликі епізоди з пісень і запишіть їх на диск або флешку. Наприклад, «А я такий холодний, як айсберг в океані ...» та інші.
5
Проведіть конкурс «Кнопочки». Нехай учасники утворюють пари: чоловік, жінка. Чоловіки сідають на стільці - вони кнопочки, а жінки встають за спину у чоловіків. Ведучий ставить нескладні питання, а жінки відповідають на них. Але справа вся в тому, що право дати відповідь жінка отримує тільки тоді, коли вона перша натисне на «кнопочку» - голову свого партнера, а той не видасть характерний звук - «пік» або «Дзинь». Відповідає та пара, яка "продзвеніла" першою.
6
Використовуйте акторські таланти ваших гостей - зіграйте міні-спектакль. Роздайте листочки з вказаною роллю. Ведучий читає текст, а герої пантомімою зображують його або можуть додатково вимовляти якісь фрази.
7
Організуйте танцювальні конкурси. Адже дорослим людям так мало надається можливості потанцювати. Підготуйте музику різних стилів: хіп-хоп, диско, вальс, танго, ламбада. Нехай гості зобразять танець в потрібному стилі.
8
Весело проходить конкурс з переодяганням. Запропонуйте парам віддалитися в різні приміщення та спробувати надіти на себе одяг один одного. Ефект може вийти вельми несподіваний, але точно дуже веселий.