Як зробити масаж голови.

Масаж голови дуже корисний: він покращує кровообіг, сприяє зростанню і харчуванню волосся, зміцнює коріння. Масаж сприятливо впливає на будь-який тип волосся, за винятком жирних. Протипоказаннями для масажу голови є грибкові захворювання шкіри, облисіння, екзема, гіпертонія.
Інструкція
1
Розчісування волосся гребенем або щіткою - найпростіший вид масажу. Використовуйте гребінець або гребінь з тупими зубами, а щітку - з натуральної щетини. Розчісуйте волосся щодня вранці і ввечері перед сном у різних напрямах енергійними рухами. Робіть не менше 50 рухів гребінцем. У літній час цю процедуру можна проводити біля відкритого вікна або на балконі, щоб забезпечити приплив повітря до шкіри голови.
2
Робіть масаж голови пальцями, перед тим як мити волосся. Ви досягнете найбільшого ефекту, якщо будете втирати в шкіру реп'яхову або оливкове масло. Починайте масаж з приємних погладжувань. Вони сприяють розслабленню м'язів і заспокоєнню нервової системи. При цьому не розтирайте шкіру голови, а злегка зволікайте в сторони.
3
Виконуйте колоподібні руху. Вони є основою масажу голови. Для цього зігніть долоні, розставте пальці і покладіть їх на поверхню шкіри. Великий палець при цьому буде опорою, а погладжування будуть виконуватися іншими. Руху при масажі не повинні бути легкими. Шкіру злегка притискайте до черепа, а потім обережно зсувайте в сторони.
4
Виконуйте вібруючі руху з різною амплітудою. Ви можете не відривати руки від голови або вчиняти ритмічні постукування. Такий масаж дуже розслабляє.
5
Здійснюючи толкательние руху, розставте пальці так само, як при колоподібних. Змінюйте положення рук після кожного поштовху, збільшуючи або скорочуючи відстань між пальцями. Закінчуйте масаж легкими рухами погладжують. Такі процедури сприяють поліпшенню кровообігу, розширенню судин, а отже, поліпшенню живлення волосся.
6
Крім того, здійснюйте посмикування або потягування волосся. Це ще один прийом масажу голови. Рухаючись від чола до потилиці, збирайте рукою невелике пасмо волосся і подергивайте її у напрямку до лівого і правого вуха. Дана процедура сприяє зміцненню волосся і прискорює їх ріст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zHUWv658keQ