Як сканувати Samsung scx 4100. розібрати сканер самсунг4100.

Samsung SCX 4100 - це багатофункціональний пристрій, що об'єднує в собі сканер і принтер, що в комбінації можна використовувати і як пристрій копіювання. Для роботи зі сканером цього пристрою призначено спеціальний додаток Samsung SmarThru 4, яке разом з драйвером пристрою присутня на оптичному диску в комплекті Samsung SCX 4100.
Інструкція
1
Встановіть драйвер пристрою і додаткове додаток Samsung SmarThru 4, якщо раніше цього не було зроблено. Для цього використовуйте оптичний диск з комплекту, отриманого разом з пристроєм. Якщо такого диска немає, то завантажте драйвер і програму з сайту виробника.
2
Переконайтеся, що пристрій увімкнено і під'єднано до комп'ютера через USB або LPT-порт.
3
Відкрийте кришку над склом експонування і розмістіть на ньому сканований документ, орієнтуючись по напрямних матюками в дальньому лівому кутку скла. Лицьова (сканована) стороною документа повинна бути звернена до скла. Закрийте кришку, по можливості не залишаючи просвітів.
4
Відкрийте програму Samsung SmarThru 4 і клацніть по іконці з підписом «Сканування». В результаті у вікна програми з'явиться додаткова панель, в якій вам треба вибрати один з варіантів сканування. З використанням вкладки «Додаток» ви можете відсканувати джерело і передати отримане зображення в будь-яку програму. За допомогою вкладки «Електронна пошта» здійснюється сканування з подальшою відправкою зображення на заданий email-адресу. На вкладці «Папка» розміщені команди сканування зі збереженням результату в вашому комп'ютері. Вкладка «Розпізнавання» передбачає передачу результату сканування в програму розпізнавання тексту. Виберіть потрібний вам варіант.
5
Встановіть потрібні значення кольоровості, дозволи та області сканування на обраної вкладці, а потім натисніть кнопку «Сканування» та додаток запустить процес зчитування зображення.
6
Використовуйте інтерфейс TWAIN для сканування без використання програми Samsung SmarThru 4. Звичайно він буває встановлений в операційній системі за замовчуванням. В цьому випадку достатньо в будь-якій програмі (графічному редакторі, програмі розпізнавання тексту, переглядачі зображень і т.д.) вибрати Samsung SCX 4100 як джерело відкривається.