Як змити сажу. Як відмити сажу зі стін.

Будь-які пічні, камінні труби і димарі забиваються сажею, яка утворюється в результаті великого вмісту смоли в дровах і залишків нафти у вугіллі. Після очищення труб і димоходів належить відмивання сажі. Так як вона має жирний і чорний складу, відмити її досить важко.
Вам знадобиться
  • - пилосос або віник;
  • - м'яка тканина;
  • - чистячі і миючі засоби;
  • - медичний або технічний спирт;
  • - гаряча вода;
  • - відро;
  • - губка;
  • - засіб для чищення килимів.
Інструкція
1
Якщо ви чистили пічні або камінні труби і димарі і в результаті цього вся підлога, стіни в чорному нальоті від сажі, то перш ніж приступити до відмивання результатів очищення, зберіть сажу пилососом або максимально кошторисі сухим віником. Бо якщо ви відразу змочіть її, то ускладніть собі роботу по відмиванню у кілька разів.
2
Щоб відмити сажу, налийте гарячу воду у відро, змочіть серветку з мікрофібри або іншої м'якої, добре вбирає тканини, нанесіть на серветку кілька крапель миючого засобу для посуду і насипте порошок або полийте ганчірку гелем для чищення раковин і унітазів. Використовувати один із засобів абсолютно марно, оскільки жирні чорні розводи ви не зможете видалити.
3
Міняйте воду в міру забруднення. Зробити це доведеться дуже багато разів, так як ганчірку кожного разу потрібно полоскати і знову наносити на неї вказаний склад.
4
Якщо сажа глибоко в'їлася в ламінат або пластик, змочіть губку розчинником, бензином або технічним спиртом і протріть поверхні, після чого проведіть повторне відмивання з використанням обезжиривающих миючих засобів.
5
Для видалення сажі з побілених поверхонь використовуйте медичний або технічний спирт. Він володіє здатність знежирювати поверхню і не особливо зашкодить побілку, якщо вона була проведена водоемульсійною фарбою.
6
Хоча найчастіше після очищення пічних і камінних труб і димоходів доводиться проводити повторну побілку. Тому завжди очищайте всі колодязі та димарі перед планованим ремонтом або перед генеральним прибиранням, так як крім відмивання сажі доведеться прати штори, килими і паласи. Якщо ви не плануєте прання килимів і Палас, то нанесіть на них будь-який склад, призначений для чищення килимів, залиште до повного висихання, видаліть за допомогою пилососа.
7
Щоб максимально скоротити роботи по відмиванню сажі, проводите чистку труб і димоходів максимально акуратно.