Як скласти змінний графік.

Скользящие графіки роботи найбільше підходять для підприємств, в яких співробітникам доводиться дуже часто виїжджати по роботі в тривалі відрядження або працювати у вихідні дні. Тому передбачено гнучкий робочий час або форма організації робочого часу, коли працівник в певних межах може самостійно визначати годинник своєї роботи в зміну.
Інструкція
1
В першу чергу, для того щоб скласти змінний графік, розрахуйте тривалість робочого часу для співробітників в даній компанії. Наприклад, якщо її робота здійснюється лише в різні зміни, тоді й графік роботи повинен може в себе не включати певний час, відведений на обідню перерву. Адже в змінному графіку може бути, приміром, усього чотиригодинний робочий день.
2
Крім того, потрібно брати до уваги структуру роботи конкретної фірми, а також щоденна кількість відвідувачів (клієнтів) і особливості їх обслуговування. При цьому кожен з даних елементів має бути обов'язково проаналізований.
3
В свою чергу, сам графік роботи повинен бути складений згідно необхідним вимогам певних правових норм, які безпосередньо і регулюють даний вид діяльності.
4
Графік роботи повинен передбачати позмінний вихід співробітників на робочі місця, внаслідок чого буде забезпечуватися безперервність виробничих процесів в даній фірмі.
5
При цьому, якщо співробітник був прийнятий на роботу саме за умовами гнучкого (ковзаючого) графіка, то всі особливості його трудового розпорядку необхідно відобразити в трудовому договорі (відповідно до статті 57 ТК РФ). Тому обов'язково складіть індивідуальний графік роботи для співробітника, а потім увімкніть його в якості додатку в сам договір.
6
В тому випадку, коли змінний графік роботи потрібно встановити для працівника, який вже працює в організації, попросіть його написати заяву. У цій заяві співробітник повинен сам вказати бажаний графік роботи для нього і період на який він повинен бути встановлений. Після цього, на підставі даної заяви складіть додаткову угоду, яке буде додаватися до трудового договору і графік роботи, затверджений керівником.