Як прати куртки із шкірзамінника. Як почистити куртку зі штучної шкіри.

Зараз у продажу з'явилося багато виробів, у тому числі курток, виконаних з штучної шкіри. Це вже не той знайомий вам з дитинства шкірозамінника, який через деякий час починав стирчати колом, швидко приходив в непридатність і втрачав зовнішній вигляд. Сучасну штучну шкіру часом важко відрізнити від справжньої. Багато хто вибирає куртки з цього матеріалу завдяки моді на екологічні товари та, що важливо, через невисоку ціни. Як же доглядати за курткою зі шкірозамінника, щоб вона служила довше?
Інструкція
1
Уважно дивіться на ярлики, які пришиті до одягу. Якщо там вказано, що її можна прати, то можете завантажити річ в пральну машину, дотримуючись всіх вказівок, тобто при якому режимі і температурі потрібно це робити. Краще при пранні уникати віджимання. Навіть якщо виріб дозволено очищати таким способом. Пам'ятайте, що віджимання може зіпсувати його.
2
Якщо ж куртку прати не можна, то доведеться чистити її по-іншому. Не можна обробляти покриття куртки засобами, в яких містяться потужні розчинники або особливо активні хімікати. Це може зруйнувати поліхлорвінілове покриття, з якого в основному і робиться штучна шкіра.
3
Не користуйтесь отбеливающими засобами, а також не терти плями, у штучної шкіри менш міцна структура, ніж у натурального матеріалу.
4
Найкраще розчиніть у теплій воді миючий засіб нейтрального дії, а потім, намочивши в ньому м'яку тканину, після цього протріть поверхню губкою або ганчірочкою.
5
Добре також використовувати розчин спирту та води з розрахунку 50 мл на 50 мл. Після того як ви протерли всі забруднення миючим розчином, протріть ще раз вологою ганчірочкою, а потім сухою.
6
Під час чищення куртки повісьте її у ванній або розстеліть шкірою вгору на рівній поверхні. Слідкуйте за тим, щоб тканинна основа не намокає. Інакше це може викликати нерівномірне висихання і покоробило краю.
7
Сушіть вашу куртку після чищення при кімнатній температурі, не поруч з батареєю і не на сонці, інакше річ може деформуватися.
8
У тому випадку, коли забруднена підкладка, потрібно або, акуратно відсіч її, випрати і пришити, або віднести річ в хімчистку. У хімчистку можна віднести і в тому випадку, якщо вам не вдалося самостійно очистити ваше виріб. Для того щоб вашу куртку взяли в чистку і якісно відіпрати, потрібно, щоб всі ярлики вироби були в цілості.