Як встановити стартову сторінку.

Відразу після установки (інсталяції) та першого запуску браузера в ньому відкривається одна вкладка, як правило, з сайтом його розробників. Якщо ви не плануєте щоразу зустрічатися з цією сторінкою, встановіть ту, яку будете відвідувати частіше.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В меню «Інструменти» знайдіть і клацніть курсором (або наведіть клавішами-стрілками і кнопкою «введення») групу "Налаштування".
2
Під сплив меню буде декілька вкладок. Серед них знайдіть вкладку «Основні». В поле «Домашня сторінка» введіть адресу сайту, на який будете ходити частіше (пошуковик, соціальна мережа або інше).
3
Якщо хочете, щоб кожне відкриття браузера починалося з домашньої сторінки, то над рядком вибору стартової сторінки знайдіть пропозиція «Відкрити при запуску» і виберіть варіант «Показувати домашню сторінку». Якщо вибрати інший варіант, то при відкритті браузера будуть відкриватися або порожня сторінка, або сторінки, відкриті при попередньому запуску.
Зверніть увагу
В браузерах "Safari" і "Google Chrome" група «Інструменти» знаходиться в правому верхньому куті. У браузері "Google Chrome" замість «Настройок» шукайте групу «Параметри». В нерусіфіціорванних браузерах шукайте групи і команди, що мають відповідне значення перекладу.