Як прибрати червоний банер.

При роботі в інтернеті ви можете «заразити» ваш персональний комп'ютер шкідливими програмами, які блокуватимуть повноцінне і безпечне функціонування ПК надалі.
Інструкція
1
Даний вірус, який створює червоний банер на робочому столі, має назву "Trojan.Winlock". Ця шкідлива програма вимагає відправити платне смс-повідомлення, щоб розблокувати операційну систему. Найголовніше правило - не посилайте смс, так як це не принесе бажаного результату.
2
Перевірте, які функції доступні в даний момент на вашому персональному комп'ютері. За допомогою «гарячих» клавіш Ctrl + Alt + Delete викличте Диспетчер завдань. Клацніть по випадному списку «Файл» і натисніть на кнопку «Нова задача (Виконати ...)». У діалоговому вікні введіть команду "cmd.exe". Відкриється командний рядок операційної системи. Впишіть наступний рядок:% systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe і натисніть клавішу "Enter". Дана операція дозволить запустити функцію «Відновлення системи». Вкажіть точку «відкату» і натисніть «Далі». Після завершення відновлення проскануйте всю систему антивірусною програмою.
3
Видалити червоний банер з робочого столу можна також за допомогою спеціалізованих, безкоштовних програмних забезпечень. Зайдіть на офіційний сайт компанії виробника антивірусного програмного забезпечення, наприклад, Доктор Веб (http://www.freedrweb.com/livecd) або Касперський (http://www.kaspersky.ru/virusscanner). Скачайте утиліту і запишіть її на чистий диск. Вставте його в привід зараженого комп'ютера і запустіть Windows. Розпочнеться автоматичне сканування системи і видалення вірусів. Перезавантажте комп'ютер. Червоний банер буде видалений.
4
Технічна підтримка антивірусних лабораторій, надає набір комбінацій, які дозволяють видалити червоний банер. Зайдіть на офіційний сайт Касперський (http://sms.kaspersky.ru/), Доктор Веб (http://www.drweb.com/unlocker/index), НОД32 (http://www.esetnod32.ru/.support/winlock/). Скопіюйте комбінацію, яка вказана на банері та отримайте код для розблокування системи. Після цього перевірте систему антивірусом.