Як прикрасити страви з овочів.

Страва з овочів виглядає більш привабливо і апетитно, якщо воно не тільки смачно приготовлено, а ще й красиво оформлено. Троянди і тюльпани, кораблики і літачки - всі ці прикраси для ваших кулінарних шедеврів можна змайструвати з простих доступних продуктів харчування.
Інструкція
1
Виготовте з моркви та листя салату красиві вітрильники, які прикрасять практично будь-яке овочеве блюдо.Возьміте середню моркву, помийте, відваріть, почистіть ее.Разрежьте варену моркву на кілька частин поперек, довжиною 4-5 см. Утворені циліндрики розріжте вздовж на чотири часті.Возьміте шпажки для оливок, наколи на кожну по шматочку аркуша салату - це буде вітрило човна. Увіткніть шпажку в середину кожного скибочки моркви. Вітрильники готові.
2
Зробіть красиву ялинову шишку, яка гармонійно впишеться в прикраса будь-якого овочевого салата.Возьміте морква середньої величини, помийте її, відваріть, очістіте.Прідайте моркви циліндричну форму, закругливши ширший край. У підстави зробіть дугоподібний надріз. Видаліть ножем тонкий пласт м'якоті моркви позаду надрізу, таким чином формуючи об'ємну чешуйку.Продолжайте формувати лусочки від основи до верхівки циліндра. Надрізи робіть в шаховому порядку. Верхні лусочки робіть довші нижніх. Поруч з готовими шишками покладіть листя салату.
3
Виготовте з редису білі троянди, які в поєднанні з листям крес-салату додадуть овочевої страви вишуканий і оригінальний від.Редіс потрібно помити, видалити бадилля і хвостік.Затем акуратно зріжте верхівку і гострим ножем зніміть кожіцу.Сделайте на корнеплоде редису п'ять дугоподібних пересічних надрізів. Опустіть коренеплід в холодну воду, щоб розпустилися пелюстки. Роза готова.
4
Зробіть з зеленого свіжого огірка ефектну кисть винограду, яка чудово прикрасить будь-який овочевий салат. Огірок вимийте, гострим ножем зріжте з нього шкірку. З огіркової м'якоті за допомогою круглої виїмки сформуйте кульки. З шкірки огірка виріжте виноградне листя. Укладіть кульки і листя так, щоб додати їм вид кисті винограду.
5
Виріжте з редису красиві червоні квітки з білими серединками - півонії. Розташуйте їх серед зелені петрушки і листя салату і ви отримаєте цікаву композицію, яка прикрасить будь-яке овочеве блюдо. Візьміть коренеплоди редису, помийте їх, видаліть бадилля, зріжте кінчик і верхівку. За допомогою серповидного ножа виконайте на корнеплоде 6 дугоподібних надрізів. Опустіть квітка з редису в холодну воду, щоб пелюстки розкрилися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k5k0xwWfQwk