Як зменшити розмір відео.

Відео, зняте цифровою камерою, або скопійоване з оригінального DVD або BlueRay-диска завжди має досить великий розмір. У такому вигляді його незручно завантажувати в інтернет, записувати на носії або передавати будь-яким способом. Однак розмір відео можна зменшити за допомогою спеціальних програм-конвертерів.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програму для конвертації відеофайлів. При її виборі керуйтеся власними потребами в роботі з відео. Наприклад, якщо ви професійно займаєтеся зйомкою і обробкою цифрового відео у великих обсягах, то для конвертації його краще використовувати платні програмні рішення. Якщо зменшити відео вам потрібен час від часу, то для цих цілей скачайте безкоштовну програму. Однією з таких програм є Any Video Converter. Для його завантаження пройдіть за посиланням http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/. Після установки програми запустіть її і приступите до зменшення відео.
2
Завантажте програму відеофайл, який необхідно зменшити. Для цього натисніть кнопку «Додати відео», і у вікні файлового менеджера вкажіть шлях до необхідної відеозапису. Після закінчення завантаження у вікні програми буде відображатися коротка інформація про даний файлі (назва, тривалість, формат і кількість кадрів в секунду).
3
Виділіть завантажене відео кліком миші, після чого встановіть опції кінцевого файлу, що пройшов процедуру конвертації. У правій частині головного вікна програми встановіть бажаний розмір картинки, бітрейт відео і кількість кадрів в секунду. Крім цього встановіть аналогічні опції для звукової доріжки мультимедійний файл. Для зменшення відео ці величини повинні бути менше ніж у вихідного файлу. Якщо ви хочете залишити їх без зміни, то виберіть інший відеокодек із списку в правому верхньому куті програми. У даному списку представлені кодеки відео, оптимізованого для перегляду на екрані мобільного телефону, в інтернеті, а також на побутових програвачах. Встановивши опції і вибравши кодек з'ясуйте передбачуваний формат кінцевого файлу, переконайтеся що він буде менше вихідного і почніть процедуру конвертації.
4
Оберіть кінцеву папку, в яку буде збережений зменшений відеоролик, після чого натисніть кнопку «Кодувати». Через деякий час у вибраній папці з'явиться відео меншого розміру. Залежно від обраного кодека і опцій нове відео може бути візуально менше і менше якісніше, або практично не відрізнятися від вихідного файлу.