Як встановити видеоконтроллер.

Установка видеоконтроллера відбувається в два етапи - технічна інсталяція і програмна частина. Процес не забирає надто багато часу, програми установки володіють інтуїтивним інтерфейсом, тому з установкою може впоратися практично будь-який користувач персонального комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - диск з драйверами пристрою або доступ в інтернет.
Інструкція
1
Усунете заглушку з задньої стінки корпусу на рівні знаходження роз'єму для відеокарти на материнській платі - звичайно це самий верхній слот, зовні відрізняється від інших. Вставте пристрій в гніздо, закріпіть його за допомогою спеціально встановленої для цього засувки і міцно прикрутіть болтом до краю стінки блоку.
2
Підключіть до видеоконтроллеру кабель, що йде від монітора, одночасно притримуючи карту. Якщо для вашого пристрою потрібне додаткове харчування, вставте шлейфи у відповідні роз'єми на відеокарті, іншим кінцем приєднавши їх до блоку живлення. Зазвичай такі дроти йдуть в комплекті з відеокартами.
3
Закрийте кришку системного блоку і включіть комп'ютер. Після того як завантажиться операційна система, вставте диск з драйверами відеокарти в привід і виконайте установку з автозапуску, слідуючи вказівкам меню. Якщо ви знайомі з настройками відеокарти, виберіть пункт інсталяції для просунутих користувачів, щоб вибрати ті компоненти програмного забезпечення, які вам зручні.
4
Якщо у вас немає диска з драйверами, відкрийте «Панель управління», виберіть пункт «Установка устаткування». Ви побачите на екрані монітора з'явилося вікно майстра налаштування обладнання. Він виконає пошук підключених до комп'ютера пристроїв і видасть вам його перелік. Знайдіть у ньому вашу відеокарту, виберіть для нього установку програмного забезпечення. Для цього дозвольте майстру доступ до інтернету для скачування драйверів і їх подальшої установки.
5
Якщо у вас є драйвера на локальному або знімному диску, повторіть пошук підключеного обладнання через «Панель управління», але при цьому не підключайтеся до інтернету, а просто вкажіть через кнопку «Обзор» шлях до папки з програмою і далі, слідуючи вказівкам меню, виконайте інсталяцію.
6
Перезавантажте комп'ютер, відкрийте встановлену програму і виконайте настройку зображення.
Зверніть увагу
Будьте уважні, якщо виробляєте установку декількох пристроїв в системний блок комп'ютера, відеокарту найкраще ставити в останню чергу, оскільки вона знаходиться практично посередині корпусу.