Як повернути автозапчастин. повернути запчастини в автомагазин.

Автолюбителі знають, що бувають такі ситуації, коли куплена запасна частина для автомобіля абсолютно не підходить. Буває, що помилки припускається продавець, який неуважно оформляє замовлення. Наприклад, невірно зазначено рік випуску автомобіля або невірно записаний номер двигуна. Трапляється, що сам покупець надає невірну інформацію. Тому виникає ситуація з поверненням автозапчастин продавцю.
Вам знадобиться
  • - запчастина;
  • - документи на повернення.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що згідно «Закону про захист прав споживачів» ви зможете здійснити повернення автозапчастини не пізніше ніж через 15 днів з дня покупки. Якщо вам дана запчастина не підійшла або ви вибрали її помилково, і ви хочете повернути її продавцеві, вам доведеться вкластися в зазначені терміни.
2
Візьміть з собою документи, які засвідчують вашу особу (загальногромадянський паспорт або водійські права). Не забудьте взяти з собою касовий чек, який був вам виданий при здійсненні покупки. Запасна частина повинна зберегти свій первісний товарний вигляд, упаковка повинна бути непошкодженою. На фірмовій упаковці і на самій запасної частини (якщо повинна бути) повинні бути присутніми фірмові знаки і лейбли. Якщо запчастина не відповідає таким вимогам, продавець може відмовити вам у поверненні грошей.
3
Заповніть бланк повернення. Зазвичай в стандартному бланку з повернення слід вказати найменування клієнта, артикул та найменування товару, кількість придбаного товару, номер касового чека, дату придбання і відпускну ціну автозапчастини. Не забудьте вказати причину, по якій ви повертаєте запасну частину.
4
Надайте документи на установку запчастини на автомобіль сертифікованої станцією технічного обслуговування автомобілів. Якщо куплена автозапчасть виявилася бракована, прикладіть до документів замовлення - наряд на виконання даних ремонтних робіт станцією техобслуговування. Вкажіть дані машини і категорію виконаної роботи. Ви повинні показати також сертифікат станції техобслуговування на проведення даного виду роботи.
5
Пред'явіть висновок про непрацездатність деталі та документи, які підтверджують вашу оплату за виконану роботу на техстанції. При виникненні спірної ситуації, продавець має право прийняти деталь на перевірку або експертизу, за результатами якої вам повернуть гроші або відмовлять в поверненні.
Зверніть увагу
Термін повернення обмежений.
Корисна порада
Ознайомтеся заздалегідь з правилами повернення автозапчастин.