Як вивести пляму від тонального крему. Як вивести тональний крем з білою блузки.

Крапля тонального крему може випадково потрапити на улюблену блузку або залишити слід на хутряному виробі. Вивести подібне забруднення можна за допомогою простих домашніх засобів.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - очищений бензин;
  • - нашатирний спирт;
  • - сода;
  • - рідина для миття посуду або рідке мило
Інструкція
1
До складу тонального крему входять органічні жири, які мають властивість окислюватися на повітрі. При впливі ультрафіолетових променів плями від декоративної косметики стають трудновиводімиє. Тому видаляйте забруднення відразу ж після потрапляння на тканину. Тільки в цьому випадку можна буде легко його видалити.
2
Свіжа пляма від тонального крему видаліть за допомогою спирту. Змочіть ватяний тампон в рідині і акуратно потріть забруднену ділянку. Потім почистіть чистою водою і висушіть виріб.
3
Ватяним тампоном нанесіть нашатирний спирт на пляму і присипте содою. Після виперіть тканина в мильному розчині.
4
Візьміть очищений бензин, його можна купити в господарському магазині. Нанесіть його на пляму від тонального крему. З лицьового та виворітного боку прикладіть ватні диски, щільно затисніть. Потримайте кілька хвилин. Після такої процедури тональний крем залишиться на ватяних дисках. Якщо пляма не вдається вивести з першого разу, повторіть. Виперіть виріб у теплому мильному розчині і висушіть.
5
Ефективно видаляють плями від тонального крему рідина для миття посуду або рідке мило. Нанесіть засіб на ділянку забруднення і залиште на кілька годин. Після виперіть виріб звичайним способом. До складу даних миючих засобів не повинні входити ланолін і відбілювач.
6
Сліди від тонального крему на комірі хутряного вироби можна вивести, коли вони свіжі. Застарілі плями важко піддаються чістке.- Нанесіть на ділянку забруднення крохмаль і ретельно потріть. Потім вичистіть щіткою і струсіть виріб. При необхідності повторіть процедуру.- Ватяним тампоном, змоченим в бензині або спирті, потріть свіжа пляма від тонального крему. Потім промийте чистою водою. Повісьте хутряну річ сушиться. Після повного висихання розчешіть ворс гребенем з частими зубцями.