Як повернути "мило".

У кожного з нас є ящик електронної пошти. На ньому часто зберігається найважливіша інформація - від ділової переписки і логінів, паролів на доступ до різних сервісів до повідомлень особистого плану, що стосуються тільки нас. Іноді відбувається так, що наші електронні ящики крадуть або привласнюють собі зловмисники - як з метою вивідати наші особисті дані, так і з простої цікавості. Повернути собі мило в таких випадках можна, якщо поквапитися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
Інструкція
1
Відразу після того як ви встановили що поштовий ящик вам більше не належить, а саме, що з нього почали приходити підозрілі листи або ви не можете отримати до нього доступ, набравши звичну комбінацію логін-пароль, одразу ж запускайте службу відновлення пароля. Вона ж зазвичай є службою нагадування пароля, і запускається при невірно набраної парі логін-пароль.
2
Після запуску служби виберіть один з можливих варіантів, які можуть бути вам запропоновані: відповісти на контрольне запитання, вислати код зміни пароля на мобільний телефон або відразу звернутися в службу підтримки.
3
Вибравши варіант відповісти на контрольне запитання, вам буде поставлено питання, який ви вказали при реєстрації поштової скриньки. Після введення в поле відповіді правильного варіанта, вам буде надана можливість змінити пароль.
4
У разі вибору відновлення паролю через мобільний телефон, вам на мобільний телефон буде висланий код підтвердження, який ви повинні будете ввести на сайті, після чого ви зможете змінити пароль.
5
Якщо жоден з цих варіантів не спрацював або у вас не було задане контрольне запитання і номер мобільного телефону, зверніться в службу підтримки, надавши докази того, що поштовий ящик належить саме вам. Після цього ви зможете ввести логін та пароль на сайті, і знову користуватися вашим ящиком електронної пошти.
Зверніть увагу
Чи не розміщуйте свою адресу електронної пошти в вільному доступі, щоб не стати жертвою атаки!
Корисна порада
Зберігайте в надійному місці все логіни і паролі!
Забути пароль від своєї електронної пошти може кожен. Однак відновити його можливо. Тут все залежить від того, наскільки повно і коректно ви вказали відомості про себе при реєстрації поштової скриньки. Це може зайняти за часом від пари хвилин до декількох діб.
Інструкція
1
Якщо у вас браузер Mozilla Firefox, зробити це найпростіше. Для цього потрібно перейти в меню «Інструменти», потім «Настройки», «Захист» та «Збережені паролі». В наступному віконці відобразяться всі паролі, і ви зможете знайти потрібний вам. Але це тільки за умови, якщо пароль був збережений браузером.
2
У випадку з браузерами Safari і Internet Explorer потрібно зайти на поштовий сервер, після чого ввести в потрібне поле логін від вашої електронної поштової скриньки. Натисніть під формою для введення даних або праворуч від неї на кнопку «Забули», «Згадати пароль» або «Немає доступу до облікового запису», а потім на «Далі».
3
У випадку якщо ви вводили при реєстрації секретне питання, при запиті системи введіть відповідь на нього у відповідне поле, після чого клікніть по кнопці "Далі".
4
Якщо ви відповіли правильно, вам відразу ж запропонують замінити пароль. Якщо ж відповідь на секретне питання ви відповіли невірно, тоді введіть якусь додаткову інформацію, як то: номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації, ще один електронний поштовий ящик, який зареєстрований на вас, чи інше.
5
Якщо така інформація вами не вказувалася або вже втратила актуальність (змінили номер мобільного телефону, наприклад), напишіть в службу підтримки сайту листа з проханням відновити пароль. Заповніть для цього встановлену форму звернення.
6
Однак врахуйте, що служба підтримки вам відразу не відповість. Вам доведеться чекати близько 3-5 робочих днів. Якщо вам прийде відмова у відновленні втраченого доступу до аккаунту (у випадку, наприклад, нестачі інформації), можна спробувати ще раз написати лист, ввівши по максимуму будь-які дані, які були пов'язані з діяльністю на вашому ящику електронної пошти. Наприклад, це можуть бути дати відправлення листів, приблизна дата реєстрації вашої адреси електронної пошти, контакти, збережені в адресній книзі, і так далі.
7
Якщо зазначені вами в процесі реєстрації дані відповідають паспортним, можете прикріпити до відправляти листи скан відповідних сторінок паспорта, водійського посвідчення яких інших засвідчують вашу особу документів.