Як позбутися від Ікан.

Гикавка являє собою порушення функції зовнішнього дихання, що виявляється у вигляді неприємних коротких і інтенсивних дихальних рухів. Тривала гикавка може бути показником наявності захворювань різного ступеня складності. Звичайний напад можна зняти досить легко, а в більш складних випадках може знадобитися медичне обстеження.
Інструкція
1
Проковтніть що-небудь кисле або гірке, наприклад, шматочок лимона або чайну ложку оцту. Спробуйте придушити гикавку рефлекторно: поклавши на стінку глотки пальці, імітуйте викликання блювоти. Це допоможе порушити усталений ритм гикавки.
2
Спробуйте заглушити гикавку водою. Маленькими ковтками випийте велику склянку в розміреному темпі. Таким чином можна змити частинки їжі, що залишилися в нижній частині глотки і дратівливі нерв, який проходить у цій галузі. Нахиліть тіло над раковиною і пийте воду невеликими ковтками. Стакан при цьому повинен бути відсунутий якнайдалі.
3
Проковтніть трохи цукру або розчиніть його в пиві і випийте цю суміш. Широко відкрийте рот, візьміть рукою мову, акуратно потягніть його й потримаєте таким чином кілька секунд. Припиніть спроби стримати гикавку: спазми зникнуть самі після задіяння інших груп м'язів.
4
Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Взявши паперовий пакет, видихніть в нього утримуваний повітря і знову вдихніть. Якщо підвищиться вміст вуглекислого газу у вдихуваному повітрі, гикавка пройде бистрее.Проглотіте суху хлібну скоринку або маленький кубик льоду. Закрийте очі і акуратно помасажуйте їх. Пальцями сильно натисніть на шию в місці прикріплення ключиці до грудини.
5
Зчепите руки в замок за спиною. Розтягуйте замок і одночасно пийте холодну воду швидкими ковтками. Щоб вам було зручніше, попросіть іншу людину потримати перед вами чашку. При такому розслабленні і стисканні діафрагми гикавка незабаром повинна припинитися.
Зверніть увагу
Якщо гикавка триває більше години, напади турбують вас кілька разів на день або кілька днів на тиждень, і крім гикавки ви відчуваєте печію або біль у грудях, зверніться до лікаря для проходження обстеження. Щоб виявити перешкоди, що знаходяться в стравоході, необхідно буде прийняти барієву суміш і зробити рентген.
У перші місяці життя у дитини дуже часто виникає гикавка. Це цілком нормальне явище, так як у немовлят ще дуже порушимо механізм регуляції скорочень діафрагми.
Інструкція
1
Причини гикавки у новонародженого можуть бути різними. Якщо малюк хоче пити, або він замерз, може виникнути гикавка. Повітря, який потрапив в шлунок під час годування, теж може викликати Ікан. Якщо дитина переїв, стінки його шлунка розтягуються, це призводить до скорочення діафрагми і теж може викликати гикавку.
2
В деяких випадках гикавка у новонародженого може виникнути при емоційної струсу - це може бути різкий звук або яскраве світло. Малюк лякається, і м'язи його діафрагми починають скорочуються, викликаючи гикавку.
3
Напади гикавки в середньому тривають хвилин десять, але буває Ікан затягується на більший час. Тоді малюк не в змозі нормально дихати, і його організм відчуває дефіцит кисню.
4
Тривала, часто повторювана гикавка іноді сигналізує про неполадки в дитячому організмі. Це може бути запалення легенів, захворювання шлунка, печінки, кишечника, травми спинного мозку, грудної клітки, інфекційні захворювання, гельмінти. Тому? якщо гикавка у малюка виникає дуже часто на протязі двох тижнів, потрібно звернутися до лікаря.
5
Як же допомогти малюкові при гикавці? Спробуйте поносити його "стовпчиком" - вертикально притискаючи до себе. Тепло і зміна положення в більшості випадків допомагають зняти гикавку. Якщо це не допомогло, дайте малюкові попити трохи води, і знову прикладіть до себе. Можна капнути малюкові під язик пару крапель лимонного соку або настою ромашки.
6
При гикавці потрібно усунути фактор, її провокуючий. Наприклад, якщо дитина замерз, його потрібно зігріти, якщо у нього спрага - напоїти, якщо він злякався - заспокоїти, відволікти, ласкаво поговоривши з ним.
7
Не можна перегодовувати дитини, щоб не провокувати гикавку. Для дітей на штучному вигодовуванні важливо правильно підібрати соску. Якщо ви помітили, що гикавка у новонародженого виникає після шуму, гучної музики та інших зовнішніх подразників, створіть для малюка спокійну обстановку і відмовтеся від гостей у вашій хаті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hlBPTPRmrEg
Зверніть увагу
Гикавка у новонароджених, повторювана часто, лякає батьків. Гикавка - рефлекторне явище тривалістю від хвилини до декількох годин. Після годування потримайте малюка у вертикальному положенні, притисніть його животиком до себе. Зміна положення та тепло вашого тіла допоможуть зупинити гикавку. Гикавка у новонароджених з'являється при переохолодженні.
Корисна порада
Гикавка у немовлят часте явище, з нею стикаються всі батьки. І, як правило, останніх гикавка турбує куди більше, ніж самих малюків. Ніякого дискомфорту для плода гикавка не заподіює, і ніяк не позначається на розвитку крихти. У одних немовлят гикавка виникає частіше, у інших рідше. У деяких малюків вона триває кілька хвилин, а інші можуть гикати близько години.