Як змінити розташування панелі завдань.

За замовчуванням панель задач в системі Windows розташовується внизу екрану, але це не означає, що користувач не може налаштувати розташування і вигляд панелі на власний смак або задати параметри для того, щоб повністю її приховати. Щоб змінити розташування панелі завдань, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Підведіть курсор миші до нижнього краю екрану і клацніть по панелі задач в будь-якому вільному місці правою кнопкою миші. У випадаючому меню лівою кнопкою миші клікніть по пункту «Закріпити панель завдань», щоб зняти встановлений маркер. Встановіть курсор в будь-якому вільному місці панелі завдань, натисніть ліву кнопку миші. Утримуючи її натиснутою, перемістіть панель до лівого, правого або верхнього краю екрану. Знову клікніть по панелі правою кнопкою миші і в випадаючому меню поставте маркер напроти пункту «Закріпити панель завдань».
2
Щоб «заховати» панель задач, клікніть по ній правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» або клікніть по панелі лівої кнопкою миші і натисніть клавіші Alt і Enter. Якщо не можете викликати вікно властивостей панелі задач з робочого столу, через меню «Пуск» виберіть «Панель управління» і клікніть по значку «Панель завдань і меню Пуск» в категорії «Оформлення і теми». У вікні, властивостей перейдіть на вкладку «Панель завдань» і встановіть маркер в поле «Автоматично приховувати панель завдань». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
3
Щоб додати панель швидкого запуску додатків, клікніть правою кнопкою по панелі задач і виберіть в підміню «Панелі» рядок «Швидкий запуск». Встановіть маркер напроти цього пункту. Встановіть курсор миші на значку додатку, який хочете додати на панель швидкого запуску. Утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть значок на панель. Іконку з робочого столу після цього можете видалити. Якщо на панелі швидкого запуску не вистачає місця для відображення всіх потрібних значків, зніміть маркер з пункту «Закріпити панель завдань» і відрегулюйте за допомогою миші розмір панелі швидкого запуску. Після - знову закріпіть панель задач.
Колірна гамма Панелі задач вашого комп'ютера іноді просто набридає. Якщо вам захочеться змінити її на свій власний розсуд, ви цілком можете це зробити своїми силами. Ця нескладна процедура займе зовсім небагато часу. Давайте розглянемо, як можна змінити колір панелі задач на прикладі популярної операційної системи Windows 7.
Вам знадобиться
  • Для того щоб змінити колір панелі завдань вам буде нудно невелика програмка Windows 7 Taskbar Color Changer, а також технологія Aero.
Інструкція
1
Програма Windows 7 Taskbar Color Changer безкоштовна і вільно поширювана, скачайте її і встановіть на свій комп'ютер. Ви можете це зробити з домашньою програми утиліти за адресою http://grantman.net/info/win7tbcc. Програма дуже проста і ви її легко встановите.
2
Скачайте і встановіть на свій ПК графічну підсистему «Aero» - вона вам буде корисна і для інших можливих задач . Запустіть «Aero».
3
Увімкніть програму Windows 7 Taskbar Color Changer. На вашому моніторі відкриється вікно з палітрою кольорів - виберіть той колір, який вам до душі, і в який ви хочете прикрасити Панель задач свого комп'ютера.
4
Після того як ви визначилися з новим кольором клацніть по кнопці «Apply». Ви побачите, що Панель задач вашого комп'ютера змінила колір.
5
Якщо ви відразу не зможете вибрати потрібний колір - спробуйте, повибірать різні кольори за допомогою кнопки «Random» - вона сама може підібрати для вас колір.
Зверніть увагу
Додаток Windows 7 Taskbar Color Changer - безкоштовна вільно поширювана утиліта.
Корисна порада
Технологія «Aero» полягає в тому, що ця програм дозволяє додавати до фонового малюнку робочого столу смужку нового кольору, а також додає прозорості самої Панелі задач.