Як змінити електронну адресу. Як змінити свою адресу.

При зміні адреси електронної пошти користувач стикається з необхідністю його заміни в певних інтернет-сервісах. Якщо ви не зміните електронну адресу в своєму профілі, ви можете пропустити важливі для вас повідомлення, які надходитимуть на стару пошту.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, обліковий запис в якомусь сервісі.
Інструкція
1
Щоб змінити адресу електронної пошти в якомусь інтернет-сервісі, вам потрібно спочатку авторизуватися в ньому. Скориставшись полем входу/реєстрації ресурсу, де ви бажаєте змінити електронну адресу, увійдіть. Після того, як ви зайдете на сайт під своїм логіном, перейдіть в особистий кабінет.
2
Вхід в особистий кабінет. Дане меню може бути відображено на сайті по-різному, деякі сервіси показують його у вигляді текстового посилання «Мій профіль», інші у вигляді посилань «Особистий кабінет», «Налаштування профілю» або ж «Мій кабінет». Однак назва розділу сенсу не змінює. Переходячи за відповідним посиланням, користувач опиняється на сторіночці свого профілю, де вказана інформація про нього.
3
Зміна електронної адреси. В особистому кабінеті абсолютно будь-якого інтернет-сайту існує опція «Змінити дані". Перейшовши по такому посиланню, користувач опиняється на сторінці редагування інформації про себе. Тут можна змінити своє ім'я, дату народження, контактні дані, а також сам електронну адресу. Щоб виконати подібну дію, необхідно ввести у відповідне поле інформацію про новий електронному адресі.
4
Внаслідок зміни даних ви зможете залишатися в курсі всіх останніх змін сервісу - звіти про роботу, дії ваших друзів і повідомлення про нові повідомлення тепер будуть приходити на новий електронну адресу, вказану вами в профілі. При необхідності в повторній зміні електронної адреси вам потрібно повторити ті ж дії в особистому кабінеті.