Як пізнати себе.

Головна причина всіх стресів людини в тому, що він не знає, хто він і чого хоче насправді. Більшість людей живе чужими бажаннями, нав'язаними суспільством і ЗМІ. Чи може людина, не осягнув таємницю власної особистості, бути щасливим?
Вам знадобиться
  • - збірник психологічних тестів;
  • - консультації психолога.
Інструкція
1
Отримавши довгоочікуване місце комерційного директора, ви не відчуваєте задоволення від роботи, бо насправді ви художник за своєю природою. Це типова проблема сучасних людей. Тому якщо ви хочете прожити життя в гармонії з собою, то дайте собі відповідь на два головних питання «хто я?» І «чого я хочу?».
2
Запам'ятайте, що ваше бачення себе завжди відрізнятиметься від того, яким вас бачать інші. Це абсолютно нормально і пояснюється суб'єктивністю людського сприйняття. Ваша оцінка свого внутрішнього світу є першорядною, але і думка оточуючих в ряді випадків буває важливим. Так що не нехтуйте можливістю дізнатися те, що про вас думають інші.
3
Довгий шлях самопізнання почніть зі знайомства з власною особистістю. Використовуйте для цього психологічні тести. Вони не допоможуть вам повністю пізнати себе, зате з їх допомогою ви зможете визначити свій тип темпераменту (холерик, флегматик, сангвінік, меланхолік), домінуюче півкуля мозку (ліве - відповідає за розвиток творчих здібностей, праве - за розвиток раціональних), дізнаєтеся екстраверт ви або інтроверт і т.д. Використовуючи отримані результати, ви абсолютно по-іншому зможете поглянути на себе. Ви нарешті перестанете намагатися себе «переробити», а використовуєте отримані результати собі на благо.
4
Якщо ви дізналися, що являєтесь флегматиком (самий повільний тип темпераменту), то це пояснює вашу нездатність швидко вирішувати навіть повсякденні завдання. Виберіть коло діяльності, де потрібно копітка і нудна робота, максимум посидючості і витримки. І ви досягнете неперевершених успіхів в цій області, використовуючи внутрішні особливості.
5
Особливе місце в самопізнанні займає пошук свого місця в професійному світі. Професія грає одну з ключових ролей в самореалізації особистості, тому дуже важливо знайти своє покликання. Тут вам так само допоможуть психологічні тести на профорієнтацію, на лідерські якості, на інтелект. У більшості людей відповідь на друге запитання «чого я хочу?» З'являється після вибору професії. Заодно шляхом побудови кар'єрних сходів з'являється і відповідь на питання «як я цього досягну?».
6
Пізнання себе - це безперервний пошук. Ви відвідаєте масу курсів, тренінгів, лекцій і занять перш ніж знайдете розуміння, який спосіб життя вам треба вести, яку релігію хочете сповідувати, як хочете виглядати. Будьте готові до того, що це пошук довжиною у життя.