Як лікувати ретинопатію.

Ретинопатія являє собою ураження сітківки у людей, які хворі на цукровий діабет. Поряд з порушенням функціонування нирок і судин ніг, діабетична ретинопатія є дуже важким ускладненням цукрового діабету. Основною причиною виникнення хвороби є ураження дрібних судин очей продуктами порушеного обміну вуглеводів.
Інструкція
1
Більш ефективне лікування ретинопатії повинно обов'язково включати в себе процедури і препарати, які зможуть захистити судини, що ведуть до сітківці ока, від продуктів неправильного обміну вуглеводів, а також особливі медикаменти або операції, які поліпшать загальний стан підшлункової залози.
2
Дуже ефективним способом лікування діабетичної ретинопатії є терапія стовбуровими клітинами. Вона полягає в здатності цих клітин прокладати нову структуру судин в обхід пошкоджених і заміщати собою всі порушені клітини, які входять до складу тканин органа на здорові. Така здатність стовбурових клітин відновлює харчування пошкодженого органу, а також відновлює його основні функції.
3
При діабетичної ретинопатії лікування клітинною терапією направлено на відновлення уражених дрібних судин очей і утворення нової судинної мережі замість пошкодженої.
4
При лікуванні діабетичної ретинопатії також досить часто застосовується фотокоагуляція: аргонова лазер-коагуляція - це метод лікування з використанням спеціального джерела імпульсного світла, за допомогою якого кровоносні судини нагріваються, в них починає згортатися кров. Надалі посудину заросте сполучною тканиною, а шкіра придбає природний колір.
5
І при більш виражених змінах використовують ксеоновий фотокоагуляцію: при обширних дрібних і твердих ексудатах, рясної неоваскуляризации, загрозі розвитку тракційної відшарування очної сітківки. В свою чергу, ксеоновий фотокоагуляція вчиняється шляхом впливу потужним потоком випромінювання світла при допомозі ксенонової лампи.
6
У разі медикаментозного лікування діабетичної ретинопатії широко використовуються: «продектін», «Етамзилат» («Дицинон»), «добезілат-кальцій» («Доксіум»). Дані кошти нормалізують проникність, надають гемостатичну, антігеморрагіческім дію, покращують мікроциркуляцію. Вони показані при геморагічних стадіях хвороби.