Як передати файл великого об'єму.

Зняли приголомшливий фільм, зробили вдалий знімок або всю ніч звіряли фінансову звітність? Періодично постає питання про те, як передати файл великого об'єму, коли звичайні поштові системи з таким завданням не справляються.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - CD-R;
  • - флешка;
  • - жорсткий диск.
Інструкція
1
З ростом технологій зростають і обсяги файлів, які нам часом необхідно передавати. Сьогодні існує кілька способів. Найпростіший - це по-старому передати файл на CD-R, флешці або на жорсткому диску. Відмінний варіант, коли у вас немає підключення до інтернету, але є трохи більше часу.
2
Якщо у вас є інтернет, скористайтесь сервісом файлових обмінників. Вони є на будь-який смак: з реєстрацією і без, платні і безкоштовні, що мають різні обмеження за обсягом сховища і розміром переданих файлів. Механізм простий: спочатку ви завантажуєте свій файл на сервер, отримуєте посилання, яку потім пересилаєте адресату. Він заходить за посиланням на сервер і викачує ваш файл. На таких обмінниках файли зберігаються ще якийсь час, тому вони зручні тим, що ваш файл можна завантажити необмежену кількість разів.
3
Схожий спосіб, але вимагає установки додаткової програми - це створення торрент-файлу. Тут все просто: створіть за допомогою програми utorrent торрент-файл, запустіть його у себе на комп'ютері і перешліть торрент-файл одержувачу поштою або через месенджер. Він важить кілька кілобайт, так що з його передачею складнощів не виникне. Важливий момент: адресат зможе завантажити файл тільки, якщо ваш комп'ютер підключений до мережі. І така передача не гарантує приватності.
4
Але, можливо, ваш файл містить конфіденційну інформацію, яку ви ні за яких обставин не готові довірити сервера. Тоді ви можете скористатися послугами сервісів прямої передачі файлів. Процес передачі відбувається в реальному часі: підготуйте файл для передачі і, не закриваючи вікна браузера, відправте приймаючій стороні посилання (або код, пароль) на файл. Тепер приймаюча сторона повинна його завантажити за отриманим посиланням.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на термін зберігання файлу на сервере.Еслі ви встановили на посилання код, запишіть його
Корисна порада
Перед відправкою заархівуйте файл, це скоротить його об'ем.Некоторие файлообмінники пропонують платні акаунти, які дозволять завантаження зробити швидше і зберегти файл довше