Як дізнатися mail моїх друзів. Як дізнатися мейл.

На даний момент в російській сегменті інтернету функціонує безліч соціальних мереж. "Мій світ" від компанії mail.ru помагає популярністю у людей різного віку та соціального стану. Завдяки добре відпрацьованому функціоналу і привабливому дизайну, його відвідують щодня мільйони людей.
Інструкція
1
Тут можна знайомитися з цікавими людьми і спілкуватися своїми старими знайомими і родичами. Також можете додати друзів в mail ru, якщо вони вам сподобалися. Користувач може викладати свої фотографії й оцінювати фотографії членів соціальної мережі, якщо вони доступні для перегляду. З часом, набравшись досвіду, ви станете досвідченим користувачем цієї соціальної мережі і зможете повною мірою використовувати весь її функціонал.Чтоби дізнатися mail, клацніть на значок @ потрібного вам людини. Потім в меню натисніть на пункт "копіювати адресу посилання".
2
Відкрийте вкладку "пошта", в якій натисніть кнопку "написати лист". Потім правою клавішею миші натисніть по полю "кому" і виберіть "вставити". Остання частина напису виду имя_пользователя@mail.ru і буде той email вашого друга, який ви хотіли дізнатися. Тепер ви зможете спілкуватися з одним за допомогою текстової листування і дізнаватися останні новини з його життя. Використовуючи такий алгоритм дій, можна дізнатися e-mail адреси всіх своїх друзів з мережі "Мій світ". Запишіть або запам'ятаєте їх, згодом ви зможете використовувати ці адреси для особистого листування.
3
Якщо ви раніше не знаєте, як дізнатися e-mail друга, і вищеописаний спосіб вам не допоміг, зверніться за допомогою до свого знайомого або родича, який вже раніше розібрався в цій проблемі. Добре вивчіть всі можливості і функції соціальної мережі "Мій світ". Якщо вам раптом стане щось не зрозуміло, друзі mail ru обов'язково прийдуть вам на допомогу і пояснять принцип роботи тієї чи іншої опції.
4
Різноманіття функціоналу цієї соціальної мережі дозволяє дивитися фільми і слухати улюблену музику прямо в браузері, що не запускаючи додаткове програмне забезпечення. Якщо у вас є веб-камера, то ви можете поспілкуватися з ким завгодно допомогою відео чату, який є певним аналогом програми Skype, але має набагато кращий функціонал. У кожному разі, рівень надаваних послуг сподобається користувачам будь-якого віку та соціального стану. У цьому в плані "Мій світ" не поступається іншим соціальним мережам.