Як поставити нову відеокарту.

Відеокарта - це пристрій, що містить спеціалізований графічний процесор і набір обслуговуючих його мікросхем, яке відповідає за формування і виведення зображення на екран монітора і на що підключаються до комп'ютера зовнішні пристрої. Абсолютна більшість материнських плат сьогодні має інтегровані графічні адаптери, але для роботи з додатками, котрі висувають підвищені вимоги до швидкості обробки зображення, все ж використовується окрема відеокарта.
Інструкція
1
Завершіть роботу ОС і вимкніть живлення перемикачем на задній панелі системного блоку. Якщо в блоці живлення вашого комп'ютера такого вимикача не передбачено, від'єднайте мережевий кабель.
2
Розташуйте системний блок таким чином, щоб мати вільний доступ до лівої (з лицьового боку) панелі. Якщо це зажадає від'єднання інших проводів на задній панелі - зробіть це.
3
Зніміть ліву панель системного блоку. У більшості варіантів виконання корпусів для цього потрібно відкрутити на ній два гвинти з боку задньої панелі і трохи зрушити назад.
4
Зніміть стару відеокарту. Для цього треба відкрутити один гвинт, що з'єднує її з задньою панеллю корпусу комп'ютера, а потім витягнути з слота на системній платі.
5
Вставте в звільнився слот нову відеокарту і закріпіть гвинтом панель із зовнішніми роз'ємами на задній поверхні системного блоку.
6
Встановіть на місце ліву панель корпусу комп'ютера, закріпіть її гвинтами і підключіть всі кабелі на задній панелі. Останнім слід підключати кабель живлення.
7
Увімкніть клавішу живлення на задній панелі, а потім запустіть комп'ютер. Після завантаження операційної системи встановіть в пристрій читання оптичний диск, що містить драйвер відеокарти, який повинен бути присутнім в пакувальній коробці.
8
Якщо у вас немає такого диска, необхідне програмне забезпечення можна завантажити з сайту виробника відеокарти. В меню диска виберіть опцію установки драйвера, а потім дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Після закінчення його роботи швидше за все буде потрібно перезавантаження комп'ютера і на цьому процес інсталяції нової відеокарти буде завершений.