Як видалити мережеву папку.

Мережеві папки створюються в операційній системі Windows для спрощення спільного використання ресурсів в локальній мережі. Якщо папка стане непотрібною, то її можна видалити, однак при цьому будуть діяти правила, що задаються політикою безпеки ОС. Тому під видаленням для користувачів мережевої папки з різними наборами прав можна розуміти різні операції.
Інструкція
1
Якщо потрібно видалити папку, локально розміщену на вашому комп'ютері і використовується в якості загального мережевого ресурсу, тобто є мережевий для інших комп'ютерів в мережі, то зробити це дуже просто. Запустіть Провідник Windows подвійним клацанням по ярлику «Мій комп'ютер» або одночасним натисканням клавіш win + e. Потім перейдіть до папки, яку треба видалити, виділіть її та натисніть delete. На запит підтвердження від Провідника відповідайте ствердно.
2
Якщо видалити треба мережеву папку, що знаходиться на іншому комп'ютері, то зробити це теж можна через Провідник і послідовність дій буде такою ж, як у попередньому випадку. Однак суттєва особливість полягає в тому, що користувачем з правами адміністратора на комп'ютері, що зберігає мережеву папку, в її властивостях для вас повинні бути виставлені права, достатні для здійснення цієї операції.
3
Якщо потрібно видалити тільки посилання на мережеву папку, щоб її не стало у вашому комп'ютері, а саму папку не потрібно фізично видаляти з диска комп'ютера, на якому вона розміщена, то і це можна зробити через Провідник. Запустивши його, перейдіть до стала непотрібною мережевий папці і клацніть по ній правою кнопкою миші. В випав контекстному меню виберіть команду «Відключити мережевий диск». Ця команда є і в меню Провідника - вона поміщена в розділ "Сервіс" менеджера файлів.
4
Можна відключити мережеву папку і з командного рядка. Для цього натисніть одночасно клавіші win + r, введіть cmd і натисніть клавішу enter - так запускається емулятор командного рядка. Після цього введіть команду net use, через пробіл вкажіть букву мережевого диска, який потрібно відключити, поставте двокрапку, пробіл і слеш, а потім наберіть delete. Виглядати така команда може, наприклад, так: net use Z:/delete. Ввівши команду, натисніть enter і мережевий диск буде відключений.