Як включити картинки.

Картинки відключають для економії, якщо у вас дорогий інтернет з лімітом по трафіку, або для прискорення завантаження сторінок при повільному з'єднанні. У разі, якщо швидкість швидка і тариф дешевий, то картинки краще включити. З ними подорожувати в мережі значно цікавіше і зручніше.
Інструкція
1
В Internet ExplorerОткройте меню «Сервис», в ньому нижню строчку «Властивості оглядача» .Откройте вкладку «Додатково» .Напротів рядка «Показувати зображення" поставте галочку.Нажміте «ОК» внизу вікна.
2
В OperaОткройте меню «Вид» .Натисніть на «Зображення» .В меню натисніть на «Показувати всі зображення».
3
В Mozilla FirefoxОткройте меню «Інструменти» .Виберіть підпункт «Налаштування» .Перейдіте на вкладку «Вміст» .Поставьте галочку «Автоматично завантажувати зображення» .Натисніть «ОК» внизу вікна.
4
В SafariОткройте меню «Правка» .Виберіть підпункт «Налаштування» Перейдіть на вкладку «Зовнішній вигляд» .Поставьте галочку на рядку «Показувати зображення при відкритті сторінки» .Сохраніте зміни.
5
В Google ChromeЩелкніте лівої кнопкою мишки по значку «Гучний ключ» у правому верхньому углу.Виберіте пункт «Параметри» Відкрийте вкладку "Розширені" .Откройте «Налаштування вмісту ...». Виберіть вкладку «Картинки» Поставте галочку в рядку «Показати все» .Закройте вікно.