Як зв'язати малюкові светр. опис в'язання светри малюкові з гудзиками на плечі.

Малюків потрібно одягати в функціональну теплий одяг. Це повною мірою відноситься до в'язаним речам, тим більше що в'язати для малюків особливо приємно і досить просто, враховуючи невеликі розміри виробу.
Інструкція
1
Приготуйте матеріали. Для в'язання светри буде потрібно пряжа (двісті грам), спиці номером два з половиною чи гачок, дві гудзички для застібки на плечі і, звичайно, бажання. Вибираючи пряжу для в'язання малюкові, потрібно насамперед орієнтуватися на її натуральність. Тому зупиняйтеся на бавовні або вовни в залежності від пори року. Спиці або гачок зазвичай підбирають таким чином, щоб їх товщина була порівнянна з товщиною нитки.
2
Перед початком в'язання необхідно зробити зразок розміром двадцять петель на двадцять рядів. Це дозволить не тільки уявити, як поведе себе виріб в процесі носіння і прання, але і розрахувати необхідну кількість петель, виходячи з розмірів готового виробу.
3
Для переду слід набрати сорок вісім петель і зв'язати гумкою три сантиметри, а потім продовжувати в'язання лицьовій гладдю. У першому непарному ряду додавайте рівномірно десять петель. Отримані п'ятдесят вісім петель в'яжіть до висоти чотирнадцять сантиметрів. Праворуч в кожному другому ряду для вив'язування лівого рукава додайте п'ять разів по шість петель (всього виходить вісімдесят вісім петель). Коли висота виробу буде дорівнює двадцяти п'яти сантиметрам, останні сорок чотири петлі слід закрити для формування вирізу горловини і правого плеча, а потім знову набрати в наступному ряду і в'язати спинку за аналогією з передом.
4
Для вив'язування правого рукава слід набрати вісімнадцять петель і пров'язати гумкою три сантиметри, як і на деталях переду і спинки. Додавши в останньому ряду вісімнадцять петель рівномірно, продовжити в'язання гладдю. При цьому в кожному сьомому ряду слід додавати з обох сторін по одній петлі, а на висоті шістнадцяти сантиметрів все петлі закрити.
5
Праве плече зшивається на довжину чотири сантиметри, а його інша частина підшивається на один сантиметр всередину. З боку спинки виконуються петлі, а спереду пришиваються гудзики. На лівому рукаві окремо вив'язується гумка, правий рукав вшивається симетрично лівому, а потім зшиваються плечові і бокові шви.
Зверніть увагу
Найчастіше светр в'яжуть, починаючи знизу, проте можна знайти опис моделей, в яких за точку відліку приймається воріт або рукав. Тому перш ніж приступати до в'язання, слід уважно вивчити схему і опис моделі.
Корисна порада
Дитячі речі можуть бути пов'язані будь-яким візерунком, але все ж для найменших найкраще підходить лицьова гладь, коли на лицьовій стороні в'яжуться лицьові петлі, а на виворітного - виворітні.