Як створювати музичний кліп. Як створити ролик з фотографій.

Створення музичних кліпів - досить захоплююче заняття, що вимагає навичок роботи з програмами для редакції відео і звуку. Для того щоб спробувати свої сили в області роботи з музичним відео, підійде програма Movie Maker.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - відеофайли;
  • - файли із зображеннями;
  • - файл з музикою.
Інструкція
1
Якщо у вас виникло бажання змонтувати музичний кліп, складіть план для монтажу. Вкажіть в ньому тривалість і зміст окремих епізодів майбутнього відео.
2
Підготуйте вихідні матеріали для кліпу. По можливості підберіть кілька варіантів зображень або відео для кожного з епізодів, це дозволить вам вибрати найкращий варіант при монтажі. Зберіть всі файли, з яких складатиметься ваш кліп, в одну папку.
3
Імпортуйте вихідні матеріали в програму Movie Maker, скориставшись опціями «Імпорт відео», «Імпорт зображень» і «Імпорт звуку або музики». За замовчуванням Movie Maker розбиває імпортовані ролики на окремі кліпи. Щоб цього уникнути, при імпорті відео приберіть галочку з чекбокса «Створення кліпів для файлів відео». В результаті кількість кліпів у вікні програми буде відповідати кількості завантажених файлів.
4
Налаштуйте співвідношення сторін створюваного відео. Для цього скористайтеся командою «Параметри» з меню «Сервис». У вікні налаштувань клікніть по вкладці «Додаткові параметри» і виставите в цій вкладці потрібне дозвіл кадру. В цьому ж вікні можете виставити тривалість переходу і зображення. Параметр «Тривалість зображення» визначає час, протягом якого на екрані буде знаходитися нерухоме зображення, доданий з графічного файлу. За замовчуванням цей час становить 5 секунд, що годиться скоріше для слайд-шоу, ніж для музичного кліпу.
5
Перейдіть в режим розкадровки за допомогою команди «Розкадровка» з меню «Вид». Перетягніть на розкадрування завантажені в проект файли в тому порядку, в якому вони слідують у монтажному плані. Для додавання файлу в розкадрування виділіть файл у вікні програми і натисніть сполучення клавіш Ctrl + D.
6
Перейдіть в режим відображення шкали часу командою «Шкала часу» з меню «Вид» і перетягніть файл з музикою на шкалу часу. Перегляньте результат, якшо по кнопці «Відтворити», яку можна побачити під вікном плеєра.
7
При необхідності обріжте зайві фрагменти відеофайлів. Для цього поставте покажчик курсору перед початком фрагмента, який потрібно видалити і натисніть клавіші Ctrl + L. Виділіть непотрібний фрагмент, якшо по ньому мишкою, і натисніть клавішу Delete.
8
Додайте в кліп ефекти і переходи. Вікно з пресетами ефектів в Movie Maker відкривається командою «Відеоефекти» з меню «Сервис». Вікно з переходами можна відкрити командою «відеопереходів» з того ж меню. Для застосування ефекту або переходу перетягніть його значок на один з кліпів шкали часу.
9
Для збереження музичного кліпу скористайтеся опцією «Збереження на комп'ютері». Вкажіть місце на диску, куди буде зберігатися ваше відео, введіть назву файлу і виберіть один з пресетів для збереження створеного кліпу на ваш комп'ютер. Дочекайтеся закінчення процесу запису файлу.