Як прикріпити звук.

Дуже часто ми відправляємо в повідомленнях або листах електронною поштою безліч файлів. Деякі інернет-ресурси підтримують функції додавання аудіозаписів, а деякі не мають таких можливостей.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно прикріпити звуковий файл до приватного або публічного повідомлення в соціальній мережі, відкрийте вікно введення тексту, натисніть на відповідну кнопку меню, що випадає, виберіть потрібну пісню за допомогою пошуку і відправте повідомлення. Якщо на використовуваному ресурсі не знайдено потрібної композиції, тоді просто додайте його в розділі «аудіозаписи» за допомогою кнопки «Огляд».
2
Якщо вам потрібно прикріпити звуковий файл на ресурсі, який не підтримує завантаження і відтворення аудіозаписів, спробуйте прикріпити до листа посилання на ресурс, що містить музичний файл. Для цього попередньо завантажте запис на будь-який сайт-файлообмінник або знайдіть вже наявний для скачування матеріал. Скопіюйте посилання, вставте її в повідомлення.
3
Якщо вам потрібно відправити аудіозапис по електронній пошті, переконайтеся, що запис можна додати в тому ж порядку, що і будь-які інші файли. Якщо такої функції не передбачено поштовим сервером, поступите тим же чином, що і в попередньому пункті. Також ви можете відправити файл в архіві.
4
Для цього натисніть на ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт "Додати до архіву», виберіть параметри стиснення, пароль, якщо потрібно, змініть назву і т.д., потім просто прикріпіть файл до повідомлення. Особливо це актуально для користувачів форумів, оскільки багато з них підтримують додавання файлів тільки певного формату.
5
Якщо вам потрібно прикріпити аудіозапис до повідомлення в ICQ, натисніть на кнопку «Відправити файл» і просто за допомогою огляду файлів на комп'ютері, виберіть потрібний запис. Зазвичай клієнти ICQ підтримують відправку файлів будь-якого розширення, але також функція їх передачі по мережі повинна бути включена в настройках програми кожного з учасників діалогу - відправника і одержувача, згода на отримання файла останнього обов'язково.
Зверніть увагу
Більшість ресурсів підтримують завантаження і відтворення тільки MP3-файлів.
Корисна порада
Перш ніж завантажувати файл на сервер, переконайтеся, що не існує записи з такою ж назвою.
Додавання музичного супроводу - дуже важливий крок у створенні презентації . Правильно підібраний звук може оживити вашу презентацію, допомогти вам розташувати до себе слухачів. Програма Microsoft Power Point відкриває широкі можливості для створення музичного оформлення слайдів.
Інструкція
1
Відкрийте презентацію в програмі Microsoft Power Point або створіть нову - ви можете додати музичний супровід до вже готової презентації , а можете додавати його в міру її створення. Перший варіант більш зручний, тому що ви вже будете знати, як в результаті виглядає ваша презентація, щоб підібрати до неї звук, до того ж зайві елементи на зразок значка звуку не заважатимуть вам при створенні.
2
Виберіть звуковий файл, який хочете додати (він повинен бути в форматі MP3, WAV, MIDI, AIFF, AU, WMA). Ви можете вибрати стандартний звук з колекції Office, а можете вибрати власний, завантаживши його з комп'ютера. Виберіть у верхньому меню «Вставка» - «Фільми та звук» - «Звук з файлу», виберіть потрібний вам звук. До речі, стежте, щоб в колонці зліва був обраний саме той слайд, на який ви збираєтеся додати звук. Якщо ви хочете додати стандартний звук, то виберіть пункт «Звук з колекції картинок ...». Дана програма також підтримує функцію безпосереднього запису звуку з комп'ютера - це дозволить вам створити голосові коментарі до вашої презентації .
3
Тепер налаштуйте відтворення вставленої музики. Саме на цьому етапі ви помітите, що додавати звук краще до готової презентації . Перед додаванням звуку ви побачите вікно з питанням, відтворювати чи звук автоматично або по клацанню. Виберіть потрібний вам варіант. У наслідку ви зможете відкоригувати цей параметр. Клацніть по значку звуку правою кнопкою миші і виберіть в спадаючому меню пункт «Налаштування анімації». У правій частині екрана з'явиться панель управління анімацією в презентації . Виберіть там пункт з вашим звуком, натисніть стрілочку поруч з ним і виберіть «Параметри ефектів». У вікні виберіть, з якого і по який слайд гратиме дана музика, як вона закінчиться (автоматично або по клацанню), налаштуйте гучність звуку. Якщо ви хочете, щоб одна і та ж музика грала від початку і до кінця презентації , виберіть «Початок відтворення» - «С начала», а в параметрі «Закінчити» виставте номер останнього слайда.
4
Щоб заховати значок звуку на слайді, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть «Змінити звуковий об'єкт» - «Приховувати значок звуку під час показу».