Як прочитати дискету.

Дискети є досить ненадійним і застарілим носієм інформації. Дуже часто трапляються ситуації, коли копія файлу знаходиться на магнітному диску, а він відмовляється функціонувати, або файли на дискеті просто не відкриваються.
Інструкція
1
Вставте дискету у відповідний дисковод в корпусі системного блоку. Відкрийте «Мій комп'ютер», зайдіть в самий перший диск, який відображається в пристроях. Якщо у вас виникла проблема при відкритті самої дискети, а не файлів на ній, це цілком може означати, що дані ви втратили безповоротно. Спробуйте відкрити дискету на іншому комп'ютері.
2
Якщо саме самі файли дискети пошкоджені або не читаються з якихось інших причин, спробуйте скористатися додатково встановленими програмами, для читання пошкодженої інформації зі знімних носіїв. Таких програм в мережі дуже багато, але більшість з них платні, однак мають пробний період дії, тому цілком підійдуть для одноразового виконання операції.
3
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер додаток BadCopy Pro. Воно виконує читання пошкоджених даних з великою ймовірністю їх повного відновлення, навіть якщо було вироблено швидке форматування пристрою. Природно, ви можете скористатися будь-який інший програмою, всі вони мають схожий інтерфейс і функціонал. Найкраще завантажувати програмне забезпечення з офіційного сайту розробника.
4
Відкрийте встановлену програму, ознайомтеся з її інтерфейсом. Виберіть вашу дискету як носій, з якого буде проводитися читання файлів, виконайте потрібні операції, відповідно вказівкам програми.
Зверніть увагу
Чи не зберігайте єдині копії важливих документів тільки на дискеті. Якщо запис файлів на дискету була проведена на комп'ютері з однією операційною системою, а ви хочете відкрити її на комп'ютері з іншого, також можуть виникнути певні труднощі при читанні інформації.
Корисна порада
Користуйтеся USB-носіями.