Як відкрити сторіночку.

В даний час все більше і більше людей спілкуються за допомогою онлайн-сервісів спілкування, переважно, соціальних мереж. Але що, якщо вас не влаштовує функціонал сторінки соціальної мережі, і ви хочете відкрити сторіночку? Сторінку, яка буде повністю унікальна і яка міститиме функціонал, який не може бути використаний на сторінках соціальних мереж? В цьому випадку набагато простіше буде створити свій особистий сайт.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайтах, які надають послуги створення сайтів на доменах другого рівня. Найчастіше для того, щоб на них зареєструватися, достатньо завести свою поштову скриньку, після чого вам буде доступний сервіс по створенню свого особистого веб-сайту.
2
Зареєструвавшись на сайті, перейдіть в меню, яке надає можливість вибору макета сайту. Ви можете також створити сайт особисто за умови, що ви знайомі з мовами програмування і орієнтуєтеся в редакторах веб-страніц.В іншому випадку, вам буде простіше скористатися послугами онлайн-конструктора, який має графічний інтерфейс і простий у використанні.
3
Оберіть картинки, текст, відео, аудіо - той контент, який повинен буде знаходитися на вашому сайті. Вибравши потрібну форму сайту в конструкторі, наповніть сайт вашим контентом.Не забудьте вказати різні настройки приватності для зареєстрованих і незареєстрованих користувачів, якщо конструктор підтримує таку можливість, в іншому випадку ретельно відфільтруйте інформацію, яка викладається на загальний огляд.
Зверніть увагу
Не зловживайте великою кількістю інформації, краще створити декілька меню, ніж розміщувати всю інформацію на головній сторінці.
Корисна порада
Продумайте дизайн, при можливості проконсультуйтесь з фахівцями.