Як змити акрилову фарбу. пофарбувати меблі акриловою фарбою.

Акрилова фарба складається з пігменту, води з додаванням акрилової кислоти. Використовується для живопису і внутрішніх робіт на поверхнях з дерева. В будь-яку акрилову фарбу доданий пленкообразователь, який твердне протягом 30-60 хвилин. Спосіб змивки акрилової фарби з поверхонь залежить від часу, що пройшов з моменту її нанесення.
Вам знадобиться
 • - тепла вода;
 • - засіб для посуду;
 • - бензин;
 • - ацетон;
 • - гас;
 • - рідина для зняття лаку;
 • - уайт-спірит;
 • - смивка для фарби;
 • - «Універсальний очищувач»;
 • - м'яка тканина;
 • - губка.
Інструкція
1
Якщо ви хочете змити свіжу акрилову фарбу, після нанесення, якої не пройшло 60 хвилин, то ви легко це зможете зробити, використовуючи теплу воду. Щоб відмити фарбу з кистей, замочіть їх у теплу воду на 20 хвилин і промийте під проточною водою з милом або миючим засобом для посуду.
2
Якщо після нанесення акрилової фарби пройшло більше 60 хвилин, але не більше 24 годин, то використовуйте щітку, теплу воду і будь-який засіб, призначене для знежирення поверхонь.
3
Щоб змити акрилову фарбу, яка нанесена давно і пленкообразователь встиг затвердіти, скористайтеся бензином, ацетоном, гасом, уайт-спіритом, рідиною для зняття лаку. Для використання нанесіть один із зазначених коштів за допомогою губки на поверхню, що очищається, залиште на 30 хвилин для розм'якшення затверджувача, протріть поверхню м'якою тканиною, змоченою в одному із засобів.
4
Крім зазначених препаратів ви можете використовувати спеціальний засіб під торговою назвою «Змивка для фарби». Це засіб ви можете придбати в будь-якому магазині будівельних товарів. Воно може бути призначене безпосередньо для видалення акрилової фарби або мати універсальне призначення, підходяще для всіх видів фарб на будь-якій основі. Для використання змивки прийміть заходи обережності, відкрийте всі вікна і двері, надіньте рукавички, респіратор, окуляри, нанесіть засіб на тканину, обробіть поверхню, залиште на 10 хвилин, протріть поверхню, що очищається чистою тканиною. Будьте обережні, речовина має їдкий запах і роз'їдає шкіру рук.
5
У будь-якому магазині, де торгую радіодеталями, продається препарат під торговою назвою «Універсальний очищувач». Він складається зі спирту і високоактивного бензину. Може використовуватися для видалення будь-яких видів фарби, його основне призначення - це знежирення і очищення радіодеталей. Нанесіть засіб на поверхню, що очищається, протріть чистою ганчіркою.
Зверніть увагу
Акваметаллік - водна фарба по металу, антикорозійна акрилова фарба для захисту чорного металу. Фарба забезпечує антикорозійний захист будівельних металоконструкцій, труб, трубопроводів, гаражів, парканів, огорож, садових і дачних меблів, деталей машин і механізмів, а також залізобетонних виробів і конструкцій. Спосіб застосування.
Корисна порада
Екологічно безпечна водна акрилово - поліуретанова фарба. Однокомпонентна, готова до застосування. Рекомендується для промислової забарвлення виробів з дерева, МДФ, ДВП, в тому числі поверхонь, схильних до підвищеного зносу: дверей, підвіконь, стільниць і т.д. Параметри водостійкості дозволяють застосовувати емаль для обробки кухонних меблів.