Як прочистити головку струменевого принтера canon.

У струменевих принтерів Canon часто виникають проблеми з якістю друку. Їх джерелом може бути забруднена друкуюча головка. Для її промивки можна скористатися дистильованою водою або саморобними сумішами. Але, як правило, ці способи мало ефективні і займають багато часу. Набагато простіше буде скористатися спеціальними миючими засобами.
Інструкція
1
Наберіть в шприц засіб для чищення «Містер Мускул» для миття скла, до складу якого входить нашатирний спирт. Відріжте два шматки бинта і згорніть один з них за розміром нижньої поверхні друкуючої головки. Другий шматок зімніть в грудку і злегка намочіть. Протріть їм бруд, що знаходиться в нижній частині друкуючої головки.
2
Візьміть невисоку ємність і поставте в неї головку нижньої стороною на шматок бинта, попередньо змочений в рідиною для чищення. Акуратно протріть решітки забірних отворів. Знявши з чорнильниць гумки ущільнювачів, промийте їх під струменем води.
3
Нанесіть одну краплю промивної рідини на решітки заборником чорнила. Дочекайтеся, коли рідина протече через головку, і нанесіть засіб ще раз. Регулярно міняйте забруднений бинт, на якому стоїть голівка, на чистий. Коли він перестане забарвлюватися чорнилом, сильно змочіть його в промивної рідини, поставте на нього друкувальну головку і залиште в такому положенні на годину. Якщо після закінчення цього часу на бинті залишаться лише слабкі розводи, можна ставити головку в принтер для перевірки якості друку.
4
Візьміть шматки трубок довжиною приблизно 5 сантиметрів, щоб усунути сильний засмічення, якщо краплі рідини не протікають крізь ґрати. Трубки повинні вдягатися на патрубки прийому чорнила з невеликим зусиллям. Встановіть їх і налийте всередину промивну рідину. Періодично перевіряйте рівень рідини в трубках і доливайте її в міру необхідності. Після того як бинт перестане вбирати рідину, що витікає із головки, замініть його на новий. Якщо в деяких трубках рівень рідини знижується повільно або взагалі не змінюється, долийте в них засіб для чищення і залиште на ніч. Перед установкою в принтер просушка промитою друкуючої головки не потрібно.
Зверніть увагу
Не використовуйте для промивання друкуючої головки струменевого принтера Canon кислотосодержащие суміші і рідини, оскільки вони можуть сприяти руйнуванню внутрішніх конструкцій головки.
Як дізнатися, коли необхідно чистити свій принтер і його нутрощі, якщо ви не фахівець в цій справі? Як тільки ваш принтер починає постійно зажовувати папір, або на роздрукованих сторінках з'являються розлучення і текст змазаний - знайте, прийшла пора влаштувати генеральне прибирання своєму принтеру.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка
  • - вологі серветки
  • - ізопропіловий спирт
Інструкція
1
Основні запобіжні заходи і безпеки при чищенні струменевого принтера слід знати кожному, не приведи Господи, і комусь знадобиться розібрати принтер. Головне, щоб принтер був знеструмлений, тобто шнур електроживлення принтера був від'єднаний від розетки. Потім ми беремо викрутку і, розкрутивши болти, знімаємо задню кришку принтера. Ось тут необхідно проявити уважність.
2
Зверніть свою увагу на всі місця, де може бути розбризкана фарба від картриджа. Її необхідно стерти вологими серветками. Вологі серветки завжди використовуються на самий крайній випадок, найоптимальніший варіант - це звичайні паперові серветки з нанесенням на них ізопропілового спирту. Він дозволяє стерти будь-яку засохлу фарбу з виробів із пластику й заліза. Також ця рідина використовується при чищенні CD-дисків, які погано читаються. При чищенні поверхонь із застиглою фарбою серветки час від часу рвуться, тому намагайтеся міняти серветки якнайчастіше, щоб шматочки паперу не залишилися всередині корпусу принтера.
3
Причина зажовування паперу при виході з принтера - брудні валики руху. Після того, як почистили основні частини нутрощі струминного принтера, необхідно перейти до цих валикам. Знайти їх дуже просто - знаходяться вони з боків і мають специфічний окрас за рахунок того, що фарба з часом лягала на них нерівномірно. Тому на валиках з'являються грудочки або згустки фарби, що при просуванні паперу позначається на її целостності.После того, як ви все почистили, можна сміливо закривати корпус, включати принтер в мережу і перевірити його на працездатність.
Зверніть увагу
Всередині електроприладів може скупчуватися статичну електрику, а воно може привести до деяких несприятливих моментам.К наприклад, випадково зачепили викруткою основний металевий корпус нутрощів, а потім цією ж викруткою потрапили на монтажну схему з деталями. В цей час ви чуєте клацання, заряд статичної електрики пройшовся по контактам монтажної плати і викликав опір, тобто перетворився в той самий клацання.