Як налаштувати МТС-інтернет вручну.

Виконання операції настройки МТС-інтернет з'єднання може бути здійснено користувачем без залучення додаткових спеціалізованих програм і не зажадає глибоких пізнань ресурсів комп'ютера або телефону. Головне - правильно підключити телефон до комп'ютера!
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в пункт "Налаштування" для виконання операції настройки інтернет-з'єднання МТС.
2
Розкрийте посилання «Панель управління» і перейдіть в пункт «Мережеві підключення».
3
Вкажіть пункт "Створення нового підключення» для запуску інструменту «Майстер створення мережевого підключення" і натисніть кнопку "Далі" для підтвердження виконання команди.
4
Виберіть пункт «Підключити до інтернету» і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
5
Вкажіть пункт «Встановити підключення вручну» і повторіть натискання кнопки «Далі» для застосування обраних змін.
6
Виберіть пункт «Через звичайний модем» в діалоговому вікні та натисніть кнопку «Далі» для переходу до наступного кроку.
7
Вкажіть необхідний модем і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
8
Введіть значення MTS GPRS в поле «Нове з'єднання» і вкажіть номер * 99 # для телефонів марки Ericsson, Sony Ericsson, Motorola, Pantech, Nokia і LG * 99 *** 1 # для телефонів марки Alcatel, Siemens, Panasonic * 99 ** 1 * 1 # для телефонів марки Samsung в діалоговому вікні.
9
Введіть значення mts в поля «Ім'я користувача», «Пароль» і «Підтвердження пароля» і натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
10
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження застосування вибраних змін і поверніться в головне меню «Пуск».
11
Розкрийте посилання «Панель управління» і перейдіть в пункт «Мережеві підключення».
12
Виберіть MTSGPRS і натисніть кнопку «Властивості» в новому діалоговому вікні «Підключення до MTSGPRS».
13
Зніміть прапорець на полі «Використовувати правила набору номера» на вкладці «Загальні» і перейдіть на вкладку «Мережа».
14
Переконайтеся, що в розділі «Тип підключається сервера віддаленого доступу» обрано параметр PPP: Windows 95/98/NT4/2000, Internet, а в розділі «Компоненти використовуються цим підключенням» - «Протокол Інтернету (TCP/IP) і «Планувальник пакетів QoS».
15
Викличте контекстне меню елемента «Протокол Інтернету (TCP/IP) кліком правої кнопки миші і виберіть пункт« Властивості ».
16
Застосуйте прапорці на полях «Отримувати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично» в новому діалоговому вікні і натисніть кнопку «Далі» для виконання команди.
17
Застосуйте прапорець на полі «Використовувати основний шлюз для віддаленої мережі» і зніміть прапорець на полі «Використовувати стиснення IP-заголовків» у вікні.
18
Введіть наступні значення в телефонному апараті для настройки пристрою для інтернет-з'єднання МТС без використання комп'ютера: Profile name: mts-internetHomepage: www.mts.ruData bearer: GPRSAPN: internet.mts.ruUser name: mtsPassword: mtsСтрока ініціалізації : AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.mts.ru" Номер дозвону: * 99 *** 1 #.