Як зберігати шини взимку.

Хороший стан автомобільних покришок - запорука безпеки водія на дорозі. Тому необхідно дотримуватися деякі рекомендації щодо зберігання.
Інструкція
1
Ретельно вимийте і просушіть зняті з автомобіля шини. Простежте, щоб в протекторі не залишилося піску, каміння та інших сторонніх тіл. І тільки після цього покривайте підготовлені предмети хімічним консервантом для гуми. Придбати цей засіб можна в будь-якому спеціалізованому магазині.
2
Помістіть шини в поліетиленові пакети або спеціальні чохли. Чи не упаковуйте герметично. Залиште маленький отвір для вентиляції. Ці заходи скоротять ризик розвитку корозії дисків.
3
Зберігайте гуму в темному, сухому, чистому приміщенні при температурі не вище 25 градусів за Цельсієм. Не допускайте потрапляння туди прямих сонячних променів. Вони призводять до виникнення дрібних тріщин, а отже, і до швидшого зносу матеріалів. Слідкуйте за вологістю. Вона не повинна бути високою.
4
Переважно зберігати колеса в зборі, накоченими до тиску трохи нижче звичайного. Проте не у всіх власників автотранспорту є запасна пара дисків. Тому необхідно знати правила зберігання покришок без них.
5
Надайте шинам вертикальне положення. В якості опори використовуйте напівкруглу поверхню. Вона пом'якшить можливу деформацію.
6
Забороняється складати гуму в стопку або тримати в підвішеному стані, т.к в цьому випадку пошкодження її форми неминуче.
7
Якщо ви зберігаєте шини на дисках, то складайте їх на рівній поверхні в горизонтальному положеніі.Для цих потреб можна придбати спеціальні ящики. Вони не пропускають світло і захищають матеріал від різного роду механічних поврежденій.Пріменяя ці доступні рекомендації, ви продовжите терміни експлуатації покришок свого автомобіля? і кількість неприємних сюрпризів на дорогах значно скоротиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RwbV6EAhdkE
Корисна порада
З перелічених вище умов, не рекомендується залишати шини на відкритому повітрі, навіть в щільній упаковці. Вона не врятує їх від псування. Сараї, горища та інші будівлі подібного плану теж подойдут.Лучшее місце для зберігання гуми взимку - утеплений цегляний гараж, комора або спеціалізовані складські приміщення, призначені спеціально для цього. Єдиний мінус таких організацій - щомісячна оплата, яку не кожен водій зможе собі дозволити.