Як зняти квартиру на тиждень.

Будь з'їм приватного житла на один місяць, один тиждень або один день передбачає відповідальність сторін за виконання своїх зобов'язань і регулюється низкою статей Цивільного кодексу РФ. Щоб зняти квартиру на один тиждень, можна звернутися в агентство, що займається даними видами послуг або знайти підходящі варіанти в оголошеннях засобів масової інформації.
Вам знадобиться
  • - особисті документи господаря;
  • - свідоцтво про власність на житло;
  • - договір оренди;
  • - розписка від власника в отримання грошових коштів;
  • - розписка по закінченню терміну договору, що в квартирі все залишилося в цілості й схоронності.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зняти квартиру на один тиждень і отримати гарантію того, що протягом цього тижня вас не виселять в будь-який момент, ви можете скористатися послугами агентства нерухомості. Вам швидко підберуть відповідний варіант в потрібному районі, укладуть з вами договір на надання послуг, який гарантуватиме вам безпеку використання квартири, надійність і гарантії вашого проживання.
2
Якщо ви не хочете користуватися послугами посередників, ознайомтеся з оголошеннями в біжучому рядку місцевого телебачення або в місцевих газетах. Також ви можете прочитати оголошення про здачу житла на рекламних стендах, яких безліч в районах масового скупчення людей, на трамвайних, тролейбусних та автобусних зупинках, біля станцій метро, вокзалів і базарів. Також послуги з зніманню квартири хоч на один день, хоч на одну годину, пропонують власники житла на автобусних зупинках прибуття приміських автобусів, на вокзалах і в аеропортах.
3
Щоб безпечно зняти квартиру, ознайомтеся з особистими документами господаря, зі свідоцтвом про власність на житло, складіть письмовий договір оренди у двох примірниках, вкажіть терміни оренди, суму оплати, опишіть всі предмети, які знаходилися в квартирі на момент знімання. Попросіть власника житла видати вам письмову розписку про отриманої грошової сумі за оренду.
4
Отримайте ключі і заселяють в квартиру. Після закінчення терміну оренди зустріньтеся з власником квартири, передайте йому житло з рук в руки, попросіть розписку, що в квартирі всі речі знаходяться в цілості й схоронності, і господар не має до вас претензій. Віддайте ключі і спокійно слідуйте за своїм напрямом.
5
Такий підхід до знімання житла дозволить бути повністю впевненим, що надалі до вам не пред'являть матеріальних претензій і не виникне ніяких проблем.