Як з'єднати два комп'ютери без проводів.

Для створення локальної мережі між двома домашніми комп'ютерами можна не використовувати мережевий кабель. Даний метод вимагає певних фінансових затрат на покупку двох Wi-Fi адаптерів.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптера - 2 шт.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi адаптери. У даній ситуації краще використовувати ідентичні моделі цих пристроїв. Виберіть тип адаптерів (PCI або USB). Підключіть ці пристрої до комп'ютерів і встановіть драйвери і програмне забезпечення. Врахуйте, що можна придбати адаптери, які не підтримують функцію створення точки доступу Wi-Fi.
2
Тепер включите перший комп'ютер і налаштуйте параметри роботи Wi-Fi адаптера. Клікніть по значку бездротових мереж в системному треї і перейдіть в меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Тепер виберіть меню «Управління бездротовими мережами».
3
Натисніть кнопку «Додати» і у вікні, виберіть параметр «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». У новому меню просто натисніть кнопку "Далі". Тепер введіть ім'я мережі, виберіть тип безпеки. Краще вибирати найбільш якісний варіант шифрування, наприклад WPA2-Personal. Введіть ключ безпеки. Він і буде паролем для доступу до вашої мережі.
4
Встановіть прапорець навпроти пункту «Зберегти параметри цієї мережі» та натисніть кнопку «Далі». Коли з'явиться повідомлення «Мережа готова до використання», натисніть кнопку «Готово».
5
Тепер включите другий стаціонарний комп'ютер. Клікніть по значку в системному треї і виділіть створену вами мережу. Натисніть кнопку «Підключення» і введіть ключ безпеки. Зачекайте, поки комп'ютер з'єднається з іншим бездротовим адаптером.
6
Ваша бездротова локальна мережа, що складається з двох комп'ютерів, готова. Для відкриття загальнодоступних папок іншого ПК натисніть одночасно клавіші Win і R. В з'явилося поле введіть команду \\ 134.152.111.2. В даному випадку цифри означають IP-адресу потрібного комп'ютера. Обов'язково перевірте активність функції «Включити мережеве виявлення». Встановіть доступ з парольного захистом, щоб запобігти небажаному доступу до ваших папок і файлів.
За допомогою мережевого кабелю можна об'єднати комп'ютери в локальну мережу. Це дозволить обмінюватися файлами, грати в комп'ютерні ігри, користуватися загальним інтернетом і принтерами.
Вам знадобиться
  • - оптоволоконний кабель;
  • - мережева карта.
Інструкція
1
Придбайте необхідний метраж оптоволоконного кабелю. Обіжміть його кінці у спеціалізованому магазині. Якщо ви будете робити це самостійно, то можуть виникнути проблеми з якістю зв'язку. Купіть мережеві карти.
2
Підключіть мережеві карти до материнської плати ваших персональних комп'ютерів. Скачайте драйвери з сайту виробника і встановіть їх. Перезавантажте операційну систему, щоб усі зміни вступили в силу.
3
Прокладіть оптоволоконний кабель від одного комп'ютера до іншого. Зверніть увагу на те, щоб не було сильних перегинів і пережатий кабелю. Вставте кінці в мережеві карти. Після цього повинні загорітися зелені лампочки.
4
Зайдіть в «Мій комп'ютер». У лівій частині діалогового вікна клікніть по посиланню «Панель управління». Лівою кнопкою миші натисніть на ярлик «Мережеві підключення». В даному вікні ви побачите ярлик «Підключення по локальній мережі» - зайдіть в його властивості. Виберіть пункт TCP/IP. На першому комп'ютері введіть IP-адресу 192.168.0.1, а на другому ПК - 192.168.0.2. Маску підмережі необхідно ввести за замовчуванням 255.255.255.0. Натисніть «ОК», і введені значення набудуть чинності.
5
Відкрийте «Пуск» -> «Виконати» і введіть команду cmd.exe. Відкриється командний рядок. З першого комп'ютера введіть ping 192.168.0.1-t, а з другого - ping 192.168.0.2-t. Якщо ви бачите строчки «Відповідь від ...», значить з'єднання встановлено успішно.
6
Якщо ви хочете встановити загальний доступ до якої-небудь папці або до принтера, то клікніть по даному ярлику правою кнопки мишки і зайдіть у властивості. Відкрийте вкладку «Доступ». Встановіть «прапорець» поруч із написом «Відзначити загальний доступ до цієї папки (принтеру)" і натисніть "ОК". Після цього доступ стане спільним.