Як побудувати кам'яний будинок.

Для тих, хто віддає перевагу обзавестися міцним, солідним і надійним житлом - споруда кам'яного будинку є самим ідеальним варіантом. Одним з найпоширеніших варіантів кам'яних будинків є будівля з цегли.
Інструкція
1
Заготовте перед будівництвом всі необхідні матеріали - пісок, гравій, цемент, цегла (камінь, газосиликатні або пінобетонні блоки).
2
Проведіть точну розмітку ділянки відповідно до плану будинку і зробіть його ретельне очищення.
3
Розрахуйте ширину і глибину необхідних канав для заливки фундаменту, враховуючи, що кам'яний будинок буде чинити на нього постійну серйозне навантаження. Викопайте канави, зробіть дерев'яну опалубку, залийте фундамент і дайте йому повністю затвердіти.
4
Проведіть цегляну кладку стін будинку в два з половиною цегли - 64 сантиметри, залишаючи віконні та дверні прорізи в точній відповідності з планом будинку. У разі використання декоративного облицювання, яка буде нести на собі додаткову функцію утеплення будинку, товщина стіни може бути 38 сантиметрів - півтора цегли. При використанні для стін вдома не цегли, а пінобетонних або газосилікатних блоків встановіть монолітні пояси і перемички під бетонними перекриттями, над віконними і дверними отворами. Кожен встановлений пояс обов'язково утеплите для збереження в будинку тепла і виключення освіти і скупчення конденсату.
5
Проведіть зовнішнє утеплення стін будинку, якщо кладка була зроблена в півтора цегли. Для цього спочатку прокладете шар мінеральної вати, а потім закріпіть декоративне облицювання, обов'язково залишаючи зазор між утеплювачем і облицюванням для того щоб забезпечити повітряну вентиляцію, яка запобіжить накопичення конденсату між цегляною стіною і декоративною облицювальною плиткою.
6
Встановіть крокви і обрешітку і накрийте дах покрівельними матеріалами.
7
Вставте віконні та дверні блоки, зведіть внутрішні перегородки і зробіть внутрішнє утеплення та оздоблення будинку.