Як створити свою сторінку безкоштовно. створити безкоштовно сайт у вигляді однієї сторінки.

Зараз жодна компанія або громадська організація не обходить увагою можливість заявити про себе за допомогою інтернету. Компаній, що надають послуги зі створення та просування сайтів предостатньо, а якщо компанії потрібен просто власний інформаційний ресурс, до її послуг найширший спектр можливостей, що дозволяє створити свою сторінку безкоштовно.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - підключення до інтернету
Інструкція
1
Створіть свою сторінку на сайтах, які надають домени другого рівня безкоштовно. Такі сайти надають на додаток до сайту безкоштовний графічний конструктор, за допомогою якого ви можете створити найпростіший сайт і наповнити його інформацією.
2
Друга можливість - створення своєї сторінки в онлайн-щоденниках та онлайн-блогах. Зовсім небагато редагування зовнішнього вигляду вашої сторінки, і у вашому розпорядженні своя власна безкоштовна сторінка з стрічкою новин і коментарями. Все дуже просто і прозоро, функціонал практично той же, що і на сайтах, які надають безкоштовні домени другого рівня, за винятком того, що набагато спрощено процес додавання новин.
3
Третій варіант - створення публічної сторінки в соціальній мережі. Дана публічна сторінка буде доступна всім користувачам інтернету, але щоб створити її, вам необхідно бути зареєстрованим у цій соціальній мережі. Коментарі можуть залишати також тільки зареєстровані користувачі, зате ви зможете в реальному часі відстежувати свою цільову аудиторію і спілкуватися з усіма в режимі онлайн.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PLSl-75yOlI
Зверніть увагу
При створенні своєї сторінки враховуйте статус організації: серйозній компанії не личить мати сайт на безкоштовному хостингу.
Корисна порада
Намагайтеся попрацювати над дизайном досконально, адже сторінка - це обличчя організації.