Як перетворити фотографію в схему вишивки. створити схему вишивки онлайн.

Вишивка хрестом являє собою древній спосіб прикраси одягу, предметів домашнього вжитку і взагалі популярним методом вишивки. Схему для вишивання хрестиком можна створити і самому, як за допомогою спеціалізованих програм, так і міліметрового паперу і кольорових олівців.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма-браузер.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, з якої необхідно зробити схему. При необхідності обробіть її в графічному редакторі, наприклад Adobe Photoshop: встановіть потрібні розміри, обріжте, виконайте корекцію, подправьте яскравість і контрастність, додайте рамочку і т.д.
2
Далі перейдіть за посиланням на онлайн-сервіс створення схем для вишивки хрестом http://www.pic2pat.com/index.ru.html. Даний сайт дозволяє з будь-якого зображення отримати схему з набором ниток обраного виробника, а також із заданою величиною зображення і масштабом розташування стібків.
3
Клацніть по кнопці «Вибрати файл», щоб вибрати фотографію, з якої необхідно зробити схему. У вікні, перейдіть в папку з файлом фото, клацніть мишкою два рази або виділіть та натисніть кнопку «Відкрити». Переконайтеся, що розмір фотографії не перевищує чотирьох мегабайт. Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся завершення відправки фотографії на сервер.
4
Оберіть тип ниток, який буде використовуватися у схемі для вишивки фотографії. Дана система надає на вибір наступних виробників: DMC, Anchor, Madeira, Venus. Виберіть необхідну кількість стібків на сантиметр - від 3,1 до 7,1. Чим більше це значення, тим більш реалістична вишивка вийде в результаті, від цього показника залежить щільність майбутньої картини.
5
Далі виберіть розмір вишивки, від 5х4 см до 60х45 см. Також в цьому вікні буде показана обрана фотографія. Після вибору налаштувань натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити створення схеми вишивки з фото.
6
Виберіть у наступному вікні необхідну схему з представлених на екрані. Представлені схеми розрізняються за кількістю квітів, клацніть лівою кнопкою миші по підходящої вам схемою. Автоматично почнеться завантаження схеми в форматі pdf на комп'ютер. Створення схеми для вишивки хрестиком з фотографії завершено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pmza5ZOH2Fc
Щоб зробити схему для вишивки з фотографії, можна скористатися графічним редактором Photoshop, а можна вибрати й інший спосіб, що не вимагає навичок роботи з обробкою зображень.
Інструкція
1
Програма Stitch Art Easy допоможе будь-якому зробити схему для вишивки швидко і без праці, а потім роздрукувати її в зручному вигляді. Завантажити програму можна безкоштовно на офіційному сайті розробників за адресою http://ravlyk.net.
2
Після установки і запуску програми перед вами відкриється головне вікно програми. Щоб почати роботу, натисніть кнопку «Майстер».
3
Тут натисніть «Відкрити картинку», щоб завантажити своє фото. Виберіть зображення на своєму комп'ютері. Після завантаження вам будуть доступні найпростіші засоби для повороту і обрізання зображення.
4
Зробивши необхідну коригування, натисніть кнопку «Далі». Вам буде запропоновано зробити додаткові налаштування. Їх можна залишити за замовчуванням, або повернутися до цього кроку пізніше, якщо вас не влаштує обраний програмою варіант розподілу зображення.
5
Натисніть кнопку «Далі», і на наступному етапі виберіть кількість і тип використовуваних вами ниток. При бажанні можна зменшити кольоровість, натиснувши відповідну кнопку.
6
Знову натисніть «Далі» і виберіть символи для кожного з кольорів на схемі. Це актуально, якщо у вас чорно-білий принтер. Ці установки можна також залишити за замовчуванням.
7
Тисніть «Готово», щоб отримати схему , яка відкриється в головному вікні програми. Тепер можна змінити масштаб, відобразити символи, зберегти проект на комп'ютері і роздрукувати схему .