Як розрахувати кількість співробітників.

Щоб не платити зайву зарплату своїм співробітникам і забезпечити дотримання трудового режиму, необхідно розрахувати їх кількість відповідно до формулами, затвердженими Росстатом в 2008 році.
Інструкція
1
Розрахуйте нормативну чисельність штату (Н) співробітників на вашому підприємстві за формулою: V/(Фрв? Нвир? Квн), гдеV - обсяг робіт в одиницях виміру, прийнятих на вашому підприємстві, за певний період; Фрв - фонд робочого часу на цей період, в ч; Нд - норма доходів підприємства; Квн - плановий коефіцієнт норм (визначається як відношення планової виручки планованого періоду до фактичної виручці минулого періоду).
2
Розрахуйте плановий коефіцієнт виконання норми на вашому підприємстві за такою формулою: Кн = 1 + Дн, гдеДн - частка неробочих годин із загального фонду робочого часу за календарем підприємства (сума годин невиходу співробітників на роботу, розділена на загальну кількість робочих годин за розрахунковий період).
3
Тепер розрахуйте кількість співробітників з урахуванням нормативної чисельності штату і планового коефіцієнта виконання норми на вашому підприємстві за формулою: Ш = Н? К, гдеШ - необхідна чисельність штату співробітників (без урахування техперсоналу, тобто вантажників, сторожів і прибиральниць); Н - нормативна чисельність штату; Кн - плановий коефіцієнт невиходу співробітників на роботу.
4
Зверніть увагу: будь-яка формула може бути скоригована з урахуванням: - пори року; - специфіки сфери діяльності підприємства; - режиму роботи підприємства.
5
Розрахуйте чисельність штату співробітників, використовуючи «1C Зарплата і Кадри» або MS Exel, так як вручну розрахувати кількість необхідних працівників (з урахуванням того, що повинен прийматися до уваги кожен фахівець підприємства) іноді не представляється можливим.