Як повернути собі пошту.

Всі ми стикаємося з необхідністю використання служб електронної пошти. Ми використовуємо електронні повідомлення як захищений метод листування з нашими друзями, знайомими, родичами і колегами. Але захищений він усього лише нашим логіном і паролем, і іноді відбувається так, що недоброзичливці привласнюють собі нашу поштову скриньку, і в цьому випадку нам необхідно повернути собі пошту якнайскоріше щоб мінімізувати можливий збиток.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Мобільний телефон
Інструкція
1
Наберіть в адресному рядку адресу сервісу вашої електронної пошти. Введіть логін і той пароль, який ви пам'ятаєте, і якщо до цього не було посилання на можливе меню по зміні пароля, то зараз воно повинно з'явитися. Натисніть на кнопку, що виводить вас на це меню.
2
Перед вами має відкритися сторінка з варіантами відновлення доступу до поштової скриньки, або з'явиться один з цих варіантів. Відновлення може відбуватися за трьома схемами: відповідь на контрольне запитання, відновлення через номер мобільного телефону і через електронний ящик, який був вказаний як резервний на випадок злому.
3
Якщо перед вами виникло віконце з відновленням доступу до ящика електронної пошти за допомогою висилки коду на мобільний телефон, натисніть на кнопку, після натискання якої вам повинен прийти код на телефон. Введіть його в поле, яке відкриється після вибору методу відновлення і вашого натискання на посилання.
4
Вибравши відновлення допомогою відповіді на контрольне запитання, ви повинні будете відповісти на контрольне запитання, який ви встановили при створенні ящика.
5
У випадку, якщо ви вибрали відновлення через резервний ящик електронної пошти, ви повинні будете зайти на свій резервний ящик електронної пошти і перейшовши за посиланням, яке прийде вам в листі після натискання на відповідну кнопку вибору при відновленні пароля, ввести свій новий пароль.
6
Після успішного виконання одного з перерахованих вище пунктів, вам буде запропоновано змінити пароль доступу до ящика електронної пошти. Змініть його і зайдіть на свій ящик електронної пошти, використовуючи новий пароль.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не передавайте пароль третім особам!
Корисна порада
Використовуйте складні паролі, які буде важко вгадати або підібрати, знаючи вас, безладні поєднання букв і цифр - ідеальний для цього варіант.