Як зробити презентацію в PowerPoint: покрокова інструкція.

Сьогодні в Росії більше 2/3 всіх презентацій створюються в додатку Microsoft Office PowerPoint. Для показу презентацій PowerPoint потрібно ведучий презентації, комп'ютер, а також проектор і полотно або великий екран. Але не можна забувати і про якість створеної презентації - вона повинна бути яскравою, стильною і чарівною увагу.
Інструкція
1
Які правила слід дотримуватися при створенні презентації в PowerPoint? По-перше, не перевантажуйте слайди. Шаблон презентації повинен бути мінімалістичним і легким. Відповідно до теми презентації використовуйте відповідні кольорові гами. У всякому разі, ніколи не використовуйте занадто яскравий фон - червоний, синій, яскраво-салатовий.
2
По-друге, шрифт повинен бути великим і читаним. Використовуйте колір шрифт, різко відмітний від фону - чорний або білий. Використовуйте якомога менше тексту на слайдах, тільки ключові слова і основні моменти. Іншу інформацію ви можете зачитати з програми або по пам'яті. Не варто розміщувати весь текст на слайди і зачитувати його як лекцію - це нудно. А ось схеми і таблиці, також спрощені, а також цифри і факти, вітаються.
3
По-третє, використовуйте оригінальні фотографії високої якості, найкраще - не публічні, які ніхто раніше не бачив. У фотографіях має бути фокус, на якому зупиниться глядач. Зображення повинні бути живими і запам'ятовуються.
4
По-четверте, використовуйте мінімум ефектів. Анімація повинна бути простою, швидкою. Не потрібно використовувати тривалі переходи, вантажні випадання літер і т.п. Все це відволікає глядача і робить перегляд презентації некомфортним, нервовим.
5
По-п'яте, обмежте кількість слайдів і час презентації. Величезна кількість слайдів призведе до того, що глядачі забудуть великий блок інформації. Найголовніші і ефектні слайдами повинні розташовуватися на початку і наприкінці презентації.
6
По-шосте, тримайте свою презентацію у своїх же руках. Дивіться на проектовані слайди якомога рідше, щоб у слухачів не з'явилося відчуття того, що ви погано підготувалися. Керуйте голосом, виділяючи особливо важливі моменти інтонаційно. Бажано тримати пульт управління презентації у себе - відмовтеся від асистента, який може переплутати час пуску наступного слайда або «натиснути не ту кнопку» Тримайте поставу і взагалі тримаєтеся на сцені впевнено. Майже половину часу презентації глядачі будуть дивитися не на слайди, а на вашу персону.