Як зробити сир бринзу. Як зробити бринзу в домашніх умовах.

Якщо ви хочете порадувати своїх близьких і рідних свіжим і смачним сиром - зробіть для них бринзу. У домашніх умовах приготувати його досить просто, собівартість же сиру вас одночасно і здивує, і порадує.
Вам знадобиться
    • 2 літри молока;
    • 1,5-3 столові ложки солі;
    • 6 курячих яйц;
    • 400 грам сметани;
    • 200 грам кефіру (за бажанням).
Інструкція
1
Візьміть два літри пастеризованого молока (з невеликим терміном зберігання), перелийте його в каструлю обсягом не менше 3,5 літрів, додайте 2-3 столові ложки солі і доведіть до кипіння. У тому випадку, якщо ви хочете приготувати малосольну бринзу, покладіть в молоко 1,5 столові ложки солі. Після того, як молоко закипить, зменшіть вогонь.
2
Збийте 6 яєць і перемішайте їх з 400 грамами магазинної сметани 15-20% жирності. Додайте до суміші додатково ще 200 грамів свіжого кефіру 2,5% жирності, якщо ви хочете щоб бринза вийшла ніжною. Використовуйте для приготування тільки свіжі продукти. Влийте повільно суміш з яєць і сметани в молоко, постійно помішуючи. Варіть до тих пір, поки сироватка не відокремитися від сиру, в середньому потрібно чекати близько п'яти-шести хвилин. Заважайте весь час, інакше сир може пригоріти. Візьміть сито або друшляк (від його форми буде залежати форма вашого сиру) і застеліть його дно марлею, складеною в 2-4 шари. Встановіть сито на порожню каструлю і перелийте в нього сирну масу. Зачекайте приблизно хвилин 10-15, сироватка повинна добре стекти, далі її можна використовувати як основу для окрошки або для щоденного вживання, а також для косметологічних процедур.
3
Закрийте сир з усіх боків звисають краями марлі і покладіть його між двома, найкраще дерев'яними обробними дошками. Наповніть 1-2 літрову банку водою і закрийте щільно кришкою, встановіть її в якості вантажу на дошку. Сир повинен лежати під гнітом 5-6 годин. Після закінчення часу приберіть банку з водою, перекладіть сир, обгорнутий марлею, в посуд і приберіть його на 1-2 години в холодильник. Охолоджений сир повністю готовий до вживання. На виході ви отримаєте приблизно один кілограм домашнього сиру бринзи.
Корисна порада
Чим важче буде гніт, тим щільніше вийде бринза.