Як створити корпоративну культуру.

Бізнесмени, думаючі на перспективу, намагаються зібрати навколо себе не групу людей, що працюють разом, а колектив однодумців - команду. Перші просто виконують свої обов'язки, а другі йдуть до спільної мети. Керівникам треба прикладати всі зусилля для того, щоб сформувати командний дух. Корпоративна культура - один із способів його створення.
Вам знадобиться
  • гроші
Інструкція
1
Створіть список корпоративних цінностей спеціально для свого проекту. При його складанні кожен підприємець повинен відштовхуватися від особистих принципів, переваг і цілей. Однак не варто забувати, що якщо ви хочете створити високоефективну систему, пам'ятайте про співробітників, корпоративні цінності повинні бути близькі не тільки вам, а й ім.Вот кілька основних пунктів, над якими стоїть подумать.Сформуліруйте цілі і місію організації. Вирішіть, як буде даватися оцінка ефективності роботи - приховано або відкрито, ким вона буде здійснюватися, як будуть використовуватися результати. Подумайте над шляхами вирішення можливих конфліктів - наскільки вони будуть компромісні, чи братиме участь вище керівництво в розглядах. Як проходитиме обмін інформацією між керівником і співробітниками? Який стиль керівництва буде кращий для проекту?
2
Будьте прикладом для своїх співробітників. Подумайте: чи будете ви всерйоз сприймати антиалкогольну лекцію, якщо її читає людина, від якої пахне перегаром? Швидше за все, немає. Тому якщо ви говорите про якісь корпоративних цінностях, їм треба відповідати.
3
Випустіть корпоративне видання. Це може бути журнал, газета чи бюлетень з інтерв'ю, позитивними новинами, статтями, присвяченими специфіці фірми, можливо, перекладними матеріалами. Додатковою мотивацією співробітників стане публікації їхніх фотографій і інтервью.Желательно, щоб кожен номер виходив в заданий термін, в цьому випадку видання дійсно буде частиною корпоративної системи.
4
Організуйте внутрифирменное навчання. Наймайте бізнес-тренерів, проводите семінари. Якщо ви хочете серйозного розвитку, приділяйте увагу розвитку своїх співробітників.
5
Створіть систему наставництва. Кожного новачка, який приходить у вашу фірму, можна «прикріплювати» до досвідченого співробітника, щоб він ознайомив його з азами роботи, а також з цінностями та правилами організації.
6
Проводите корпоративні вечірки. На таких святах керівництво і співробітники переслідують різні цілі: співробітники хочуть «хліба і видовищ», керівництво - згуртувати колектив і показати підлеглим міць компанії. Тому обов'язково вплітає в сценарій ідеологічний подтекст.Корпоратівние вечірки рекомендується проводити не тільки на честь загальновідомих свят (Новий Рік, 8 березня, 23 лютого і т.д.), але і з приводу «локальних» свят (наприклад, День народження фірми).
7
Організовуйте регулярні зустрічі з співробітниками. Бажано, щоб на них міг бути присутнім будь-хто. Згадайте, як бувають натхнені звичайні люди під час зустрічей з президентом: вони скаржаться йому на проблеми і в той же час починають ставитися до нього значно краще.